طبق یک آگهی کاری فاش شده، سیمز 5 رایگان خواهد بود

Project Rene اولین تلاش EA برای عرضه نسخه رایگان چند نفره The Sims نیست. سیمز موبایل به دلیل کسب درآمد مبتنی بر بسته انرژی با انتقادات شدیدی مواجه شد، بنابراین می‌توان فرض کرد که ورودی آینده از آن سیستم استفاده نخواهد کرد. طرفداران سری همچنین باید توجه داشته باشند که این عنوان به این زودی ها عرضه نخواهد شد، بنابراین عناصر طراحی که در شرح شغل به آنها اشاره شده قطعا می تواند تغییر کند.منبع

پخش زنده اخیر نیز نگاهی اولیه به توسعه Project Rene ارائه کرد. این شرکت نمونه‌های اولیه خط لوله هنری، سیستم انیمیشن و عناصر اجتماعی‌سازی بازی را به نمایش گذاشت که برای بازسازی قابل توجهی نسبت به The Sims 4 آماده است.

افتتاحیه برای رئیس بخش کسب درآمد و بازار Project Rene است – اسم رمز عنوان اصلی بعدی در فرنچایز The Sims. مسئولیت های اولیه شرح داده شده شامل مدیریت یک فروشگاه پر از محتوای رایگان و پولی است.

به طور خلاصه: همانطور که مشخص است، تصمیم EA برای تبدیل The Sims 4 به یک بازی رایگان در سال گذشته نشان داد که این شرکت قصد دارد کل فرنچایز را به کجا ببرد. فهرست مشاغل فاش شده مدل کسب درآمد برنامه‌ریزی شده EA برای قسمت بعدی را نشان می‌دهد، که احتمالاً برای مدت طولانی منتشر نخواهد شد.

هنگامی که EA ابتدا Project Rene را در اکتبر گذشته معرفی کرد، گفت که می خواهد یک تجربه چند نفره مشترک ایجاد کند که به طور یکپارچه در کنسول ها، رایانه های شخصی و موبایل کار کند. در یک نمایش، تغییرات ایجاد شده در یک نسخه بلافاصله در نسخه دیگر به روز شد.

بخونید:  Midjourney 5.2 ویژگی "کوچک کردن" را معرفی می کند که صحنه های اطراف تصاویر را ایجاد می کند

سیمز 4 در سال 2014 به عنوان یک بازی با قیمت بالا شروع به کار کرد تا اینکه EA آن را برای دانلود رایگان در اکتبر گذشته عرضه کرد. در نزدیک به نه سال عرضه بازی در بازار – طولانی ترین فاصله بین ورودی های جدید در تاریخ 23 ساله این فرنچایز – کتابخانه قابل توجهی از بسته های الحاقی را جمع آوری کرده است که همچنان پولی باقی می مانند. ده‌ها مورد DLC موجود برای The Sims 4 مجموعاً تقریباً 800 دلار قیمت دارند، و این با تخفیف‌های فروش Steam است. لیست مشاغل نشان می دهد که EA از نتایج این تغییر راضی بوده و در حال برنامه ریزی برای کسب درآمد تهاجمی تر برای دنباله است.

Electronic Arts اخیراً یک آگهی شغلی منتشر کرده است که قسمت بعدی The Sims را یک بازی رایگان برای ورود توصیف می کند. شرح شغل حاکی از آن است که شرکت از عنوان آینده عمدتاً یا به طور کامل از طریق تراکنش‌های خرد درآمد کسب خواهد کرد.