ظاهرا اپل در نظر دارد آیفون SE 4 را به تعویق بیاندازد یا لغو کند

راس یانگ، تحلیلگر مشاوران زنجیره تامین نمایشگر (DSCC) در ماه اکتبر گفت که آیفون SE بعدی می تواند با صفحه نمایش 6.1 اینچی بسیار بزرگتر عرضه شود. برای مقایسه، نسل سوم آیفون SE دارای صفحه نمایش 4.7 اینچی Retina HD است که طبق استانداردهای امروزی کوچک در نظر گرفته می شود.

به ظاهر کو تایید کرد این پیش بینی با اشاره به اینکه طراحی تمام صفحه آیفون SE 4 منجر به افزایش هزینه ها و قیمت فروش می شود. کو اضافه کرد که این می تواند اپل را وادار کند تا در مورد بازگشت سرمایه SE بعدی تجدید نظر کند. علاوه بر این، کاهش توسعه غیرضروری محصول جدید می‌تواند به اپل کمک کند تا در سال 2023 از ابهامات اقتصادی عبور کند.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که iPhone SE 4 می‌تواند بسیار شبیه آیفون XR باشد و از دکمه Home مجهز به Touch ID صرف نظر کند و از Face ID یا حسگر اثر انگشت کناری مانند iPad Air و iPad mini صرف نظر کند.

بخونید:  10 Games to Work Out Your GPU to the Max

به طور خلاصه: ظاهرا اپل در مورد آیفون SE بعدی فکر می کند. مینگ چی کو، تحلیلگر اوراق بهادار بین المللی TF اخیراً گفت که او معتقد است که اپل احتمالاً تولید انبوه آیفون SE 4 2024 را به تعویق می اندازد یا لغو می کند، زیرا به طور مداوم کمتر از حد انتظار عرضه می شود آیفون های سطح پایه مانند آیفون 13 مینی، آیفون 14 پلاس. و نسل سوم آیفون SE.

اعتبار تصویر: فیلیپه آلوز

منبع

یکی دیگر از عوامل موثر در موفقیت برخی از مدل های آیفون می تواند نحوه فروش آنها باشد. در ایالات متحده، اکثر گوشی‌های اپل از طریق اپراتورهای بی‌سیم فروخته می‌شوند که تبلیغات جذابی را در مدل‌های منتخب ارائه می‌دهند تا خریداران را به انجام تجارت با آن‌ها به جای رقیب ترغیب کند. به این ترتیب، دیدن مدل‌های سطح بالاتری مانند آیفون 14 پرو با قیمتی کمتر از یک مدل پایه غیرمعمول نیست. این امر به ویژه در طول تعطیلات صادق است، زمانی که مصرف کنندگان ممکن است تمایل بیشتری به خرید بلیط های بزرگ داشته باشند.