غلاف بازی Cooler Master’s Orb X دوباره برای تاچ داون آماده می شود


تصویر بزرگ: ژانویه به سرعت نزدیک می شود و با آن نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی، یکی از تاثیرگذارترین رویدادهای فناوری در جهان، برگزار می شود. انتظار می‌رود این نمایش پس از چند سال اختلال به دلیل همه‌گیری، بیشتر به حالت عادی بازگردد. بازگشت به حالت عادی همچنین به معنای بازگشت به برخی از ثابت‌های کنفرانس است – می‌دانید، چیزهایی که تقریباً تضمین شده‌اند در CES اتفاق بیفتند، مانند رونمایی Razer از یک پروژه پیشگامانه دیگر که هرگز به یک محصول واقعی تبدیل نمی‌شود یا معرفی یک ایستگاه کاری نیمه بسته دیگر که هیچ‌کس قرار است هزاران دلار برای آن بپردازد.

Cooler Master’s Orb X کاملاً در دسته دوم قرار می گیرد. این کابین خلبان نیمه بسته دارای یک گنبد شاتل موتوری برای “حریم خصوصی برتر” است و می تواند تا سه مانیتور 27 اینچی را پشتیبانی کند. همچنین بلندگوهای داخلی صدای فراگیر برای غوطه ور شدن مناسب بدون هدفون، یک تکیه گاه ارگونومیک و مقدار زیادی نور RGB وجود دارد.

اگر همه اینها کمی آشنا به نظر می رسد، شما مرده اید. Cooler Master اولین بار Orb X را در تابستان سال 2021 معرفی کرد. همانطور که می توانم بگویم، این همان محصول است – آن را واقعاً هرگز عرضه نکرد.

با این حال، Cooler Master اکنون اطلاعات شما را می گیرد و هنگام باز شدن پیش سفارش ها به شما اطلاع می دهد. ما هنوز نمی دانیم که این شرکت واقعاً چه زمانی قصد دارد اینها را به فروش برساند یا چقدر آنها را سفارش دهد، اما با نزدیک شدن به CES، شاید در اوایل ماه آینده پاسخ هایی دریافت کنیم.

کسانی که در بازار برای راه حل مشابه هستند، گزینه هایی دارند. ErgoQuest مجموعه ای از محصولات مرتبط از جمله انواع مختلفی از ایستگاه کاری Zero Gravity خود را ارائه می دهد، Acer’s Predator Thronos هنوز یک صفحه محصول آنلاین دارد، و چگونه می توانیم صندلی / ایستگاه کاری بازی های الکترونیکی Cluvens Scorpion یا تخت بازی Bauhutte ژاپن را فراموش کنیم؟

اگر به دنبال چیزی کمی آرام‌تر هستید، صندلی‌های بازی سنتی مانند Logitech، Thermaltake و Secretlab مطمئنا ارزش دیدن دارند. اگر نام تجاری نگران کننده نیست، می توانید با رفتن به یک صندلی عمومی، مقدار زیادی پول پس انداز کنید، اما اگر آنچه را که از نظر کیفیت و راحتی می پردازید، دریافت کنید، تعجب نکنید.منبع