فضای مرده – نظرات، جوانب مثبت و منفی 2023


توسط GameInformer در

90

Motive به جای اختراع مجدد چرخ، Dead Space را زیباتر کرد، بهتر بازی کرد و هسته اصلی تجربه را حفظ کرد. شکوفایی های جدید آن به جای کم کردن به آن لذت می افزاید. این بازسازی به خاطرات من از اولین برخورد آیزاک با نکرومورف ها احترام می گذارد و بدون اینکه باعث شود من نسخه اصلی را از دست بدهم، صیقل می دهد. همچنین به عنوان نقطه ورود عالی برای تازه واردان عمل می کند زیرا با عناوین امروزی برابری می کند.

توسط tsa در

90

EA Motive کار خارق‌العاده‌ای را با بازسازی Dead Space انجام داده است تا یک کلاسیک ترسناک را به روز کند و ترس واقعی را در کنار تغییرات و توسعه‌های در نظر گرفته شده در داستان اصلی به این ژانر بازگرداند. این یکی از بهترین بازسازی‌هایی است که تا به حال ساخته شده است، و مثل این است که Dead Space را برای اولین بار دوباره بازی می‌کنید. خوش اومدی ایزاک

توسط Digital Trends در

80

Dead Space (2023) با توجه به اینکه نسخه اصلی هنوز پابرجاست، کمی زائد به نظر می رسد، اما یک بازسازی خوب که به خوبی اجرا شده است، همچنان منجر به یک تجربه اکشن و ترسناک برجسته می شود.

به خدا یک گیک است

90

Dead Space یک بازسازی فوق‌العاده است که از آنچه در نسخه اصلی فوق‌العاده بود استفاده می‌کند و بسیاری از ویژگی‌های هوشمند و چشمگیر را اضافه می‌کند.

توسط Destructoid در

85

با این حال، دوباره شیرجه زدن به USG Ishimura احساس خوبی دارد. Dead Space به عنوان یک مفهوم هنوز پابرجاست، و EA Motive در حال بازسازی بهترین ویژگی‌های آن را در حالی که دام‌های قدیمی را تقویت می‌کند، ارائه کرده است. طرفداران ترسناک بقای علمی-تخیلی باید به آنچه می‌خواهند برسند: بازگشت یک کلاسیک، با گرافیک فوق‌العاده و چند پیچ ​​و تاب‌های جدید، اما همان دوران خوب قدیمی.

توسط PCMag در

80

بازسازی Dead Space یک تیرانداز درخشان است که بار دیگر وحشت بدنی وحشتناک و بازی اسلحه راضی کننده ای را ارائه می دهد، اما عناصر آشنا را با سلاح ها و ترس های جدید چاشنی می کند.

توسط PCGamesN در

90

Motive’s Dead Space Remake یک درخشش فوق‌العاده غم‌انگیز است که فرمول قوی بازی ترسناک اصلی را در بر می‌گیرد، و تنها مقدار کمی جک آن را از دستیابی به کمال باز می‌دارد.

توسط IGN روشن است

90

واضح است که این بازسازی فوق‌العاده Dead Space برای تیم استودیو Motive که با دقت زیادی بین نوآوری و نوسازی و حفظ تعادل ایجاد کرده‌اند، نتیجه نهایی بدون شک راهی قطعی برای تجربه کردن است – یا دوباره ساخته شده است. -experience – یکی از بهترین شوترهای ترسناک بقا که کپکام هرگز نساخته است.

توسط GameSpot در

90

ماموریت‌های جانبی جدید ممکن است چیزهای زیادی را برای شما به ارمغان بیاورند، اما هر افزودن دیگری به بازسازی کمک می‌کند که به اجداد خود وفادار می‌ماند و در عین حال از جهات مختلفی آن را بهبود می‌بخشد. تازه واردان و طرفداران هاردکور Dead Space بیشترین بهره را از این تجربه خواهند برد، اما اکنون این روش اساسی برای بازی یکی از بهترین های ژانر وحشت بقا است.

توسط PCGamer در

84

بازسازی Dead Space استاندارد جدیدی را برای آینده مجموعه‌های ترسناک بقا ایجاد می‌کند، حتی اگر دنباله‌ای نباشد که من به آن علاقه داشتم.

توسط مترو انگلستان در

70

یک بازسازی عالی از یک ترسناک بقا نه چندان کلاسیک، که با این وجود استدلال قانع‌کننده‌ای برای ادامه سریال است.

توسط GameRant در

90

بازسازی Dead Space نسبت به نسخه اصلی 2008 در هر دسته‌بندی بهبود می‌یابد، و بهبودهای کیفیت زندگی، محتوای داستانی جدید، ماموریت‌های جانبی و گرافیک به‌طور چشمگیری ارتقا یافته را ارائه می‌دهد. فضای مرده است، اما بهتر است، و بسیاری از طرفداران از دیدن این تجربه کلاسیک ترسناک بقا خوشحال خواهند شد که ظاهر مدرنی را که شایسته آن است داشته باشد.

توسط Inverse on

100

وقتی صحبت از چیدمان کلی ایشیمورا، داستان، کارگردانی هنری و طراحی گیم پلی به میان می آید، Motive از نسخه 2008 دور نمی شود و نیازی به این کار نیست. کنترل‌ها، تصاویر، عملکرد و نقشه‌های سه‌بعدی بی‌نقص همگی این بار بهبود یافته‌اند. نتیجه فقط یک بازی ترسناک بقای برجسته نیست – بلکه یکی از بهترین بازی های تمام دوران است. حتی اگر نسخه اصلی را بارها بازی کرده باشید، نمی توانم به اندازه کافی بازسازی را توصیه کنم.

توسط VG247 در

100

Dead Space نه تنها شما را در نقش آیزاک کلارک قرار می دهد، بلکه شما را مجبور می کند که در ذهن او نیز قرار بگیرید. شما دائماً در حال این سوال هستید که آیا ظاهرهایی که او می بیند واقعی هستند یا خیر، و واکنش فیزیکی او به رویدادهای باورنکردنی در سفینه فضایی فقط به شما کمک می کند. شما کاملاً به هوس USG Ishimura هستید و هرگز به شما اجازه نمی دهد آن را فراموش کنید. در نهایت، Dead Space بازی‌ای است که بسیاری از توسعه‌دهندگان ترسناک می‌توانند از آن بیاموزند، وقتی صحبت از ایجاد تعلیق و احساس ترس در بازیکنان می‌شود.منبع