فقط با 29 دلار مجوز تخفیف ویندوز 11 پرو را دریافت کنید

ویندوز 11 با دسکتاپ های مجازی و Task View به روز شده بهره وری را به اوج می رساند. کاربران می توانند دسکتاپ های سفارشی را برای فعالیت ها یا پروژه های مختلف، با کاغذدیواری ها و طرح بندی های شخصی سازی شده ایجاد کنند. Task View بازطراحی شده فرآیند جابجایی بین دسکتاپ و برنامه ها را ساده می کند و به گردش کار کارآمدتر کمک می کند.

برای مدت محدودی، می‌توانید مجوز Windows 11 Professional را با قیمت شگفت‌انگیز 29.99 دلار دریافت کنید. همانطور که احتمالا می‌دانید، مایکروسافت به‌روزرسانی‌های رایگان ویندوز 11 را برای کاربران فعلی ویندوز 10 ارائه می‌کند، اما اگر در حال ساخت یک دستگاه جدید هستید و می‌خواهید مجوز نصب کامل را داشته باشید، این قیمت بی‌رقیب است.

با رواج فزاینده کار از راه دور، مایکروسافت تیم‌ها را مستقیماً در ویندوز 11 ادغام کرده است. این ادغام یکپارچه به کاربران امکان می‌دهد تا از راحتی دسکتاپ خود با همکاران یا دوستان خود چت، تماس و همکاری داشته باشند و نیاز به جابجایی بین برنامه‌ها را کاهش داده و بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

ویندوز 11 یک رابط کاربری بازطراحی شده، گوشه های گرد ورزشی، یک نوار وظیفه به روز شده و یک منوی استارت مرکزی را معرفی می کند. این تغییرات یک زیبایی شناسی تمیز و مدرن ایجاد می کند که هم از نظر بصری جذاب و هم کاربر پسند است. علاوه بر این، Snap Layouts به کاربران این امکان را می دهد که چندین پنجره باز را به طور موثر سازماندهی کنند و انجام چند کار را آسان کند.

بخونید:  داده های شخصی اعضای مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده پس از هک مراقبت های بهداشتی برای فروش ارائه شده است

فرصت استفاده از Microsoft Office Professional را با بیش از 85 درصد تخفیف از قیمت معمولی از دست ندهید. مایکروسافت آفیس که برای ویندوز و مک موجود است، برای مجوز مادام العمر به 39 دلار کاهش می یابد.منبع

برای علاقه مندان به بازی، ویندوز 11 DirectStorage و Auto HDR را معرفی می کند. هدف DirectStorage (وابسته به بازی) کاهش زمان بارگذاری و بهبود تجربه کلی بازی با اجازه دادن به بازی ها برای بارگذاری دارایی ها به طور مستقیم در GPU است. HDR خودکار با افزودن خودکار جلوه‌های HDR جلوه‌های بصری بازی‌ها را افزایش می‌دهد و رنگ‌ها را زنده‌تر و زنده‌تر می‌کند.

اگر در فکر تغییر به ویندوز 11 بوده‌اید، اکنون زمان مناسبی است تا از این پیشنهاد استفاده کنید و از رابط کاربری ساده، عملکرد و ویژگی‌های نوآورانه جدیدترین مایکروسافت لذت ببرید – فقط با 29.99 دلار.

فرصت مرتبط: