فقط در این آخر هفته در هزاران سینما 3 دلار بلیط فیلم بگیرید

تماشاگران بالقوه سینما تشویق می‌شوند تا فهرست‌های محلی خود را برای تماشای سالن‌ها و بلیت‌های شرکت‌کننده بررسی کنند. ناتو همچنین یک صفحه فرود اختصاصی برای کمک به بازدیدکنندگان در یافتن فیلم ها و سینماها ایجاد کرده است.

اکثر سالن‌های زنجیره‌ای بزرگ از جمله AMC Theatres و Regal Cinemas در این تبلیغ شرکت می‌کنند. علاوه بر بلیط های تخفیف دار، مشتریان منتخب به تبلیغات ویژه درون تئاتر نیز دسترسی خواهند داشت. پیش نمایش عناوین آینده از A24، Amazon Studios، Disney، Focus Features، Lionsgate، Neon، Paramount، Sony Pictures Classics، Sony، United Artists Releasing، Universal و Warner Bros نیز نمایش داده خواهد شد.

Cineworld Group PLC، که مالک زنجیره Regal است، اخیراً اعلام کرد که در حال بررسی تشکیل پرونده برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده است زیرا با میلیاردها دلار بدهی دست و پنجه نرم می کند. فیلم‌های بلاک‌باستری مانند Top Gun: Maverick و Jurassic Park: Dominion به جابجایی صندلی‌ها کمک کرده‌اند، اما همچنان فروش بلیت‌ها در مقایسه با تابستان ۲۰۱۹ (قبل از همه‌گیری) تا حدود یک هفته پیش، تقریباً ۲۰ درصد کاهش داشته است.

آخر هفته روز کارگر از نظر تاریخی یکی از کندترین تعطیلات آخر هفته در باکس آفیس است، اما برگزارکنندگان امیدوارند این روند را کاهش دهند. آرامش تابستانی امسال به ویژه مشهود است زیرا برخی از تماشاگران سینما به دلیل تعطیلی های ناشی از بیماری همه گیر در بازگشت به سینماها کند بوده اند. لوح نسبتا ضعیف فیلم ها نیز کمکی به این موضوع نکرده است.

بنیاد سینما یک شاخه غیرانتفاعی از ناتو است که به ترویج صنعت نمایشگاه سینما اختصاص دارد.

بخونید:  هزینه های مصرف کننده در صنعت بازی های ویدیویی در سه ماهه گذشته 13 درصد کاهش یافته است

جکی برنمن، رئیس بنیاد سینما، گفت که پس از بازگشت تابستان به سینما، آنها می‌خواستند کاری برای جشن گرفتن سینما انجام دهند. ما این کار را با تشکر از تماشاگران سینما انجام می دهیم که این تابستان اتفاق افتاد، و با ارائه یک وسوسه اضافی برای کسانی که هنوز آن را بازنگشته اند.”

اعتبار تصویر: الکس لیتوین، سایمون ریمنبع

TL;DR: انجمن ملی صاحبان تئاتر (ناتو) میزبان رویدادی یک روزه است که برای جذب تماشاگران سینما به سینماهای محلی با بلیط های تخفیف دار طراحی شده است. روز ملی سینما در 3 سپتامبر برگزار می شود و در بیش از 3000 مکان شرکت کننده در بیش از 30000 صفحه نمایش در ایالات متحده برگزار می شود. قیمت بلیط برای هر فیلم، هر زمان نمایش و هر قالبی (قبل از مالیات و هزینه های مربوط به بلیط شخص ثالث) بیش از 3 دلار نخواهد بود.