فورد پیکاپ تمام الکتریکی F-150 Lightning را برای استفاده پلیس به نمایش گذاشت

به طور خلاصه: فورد اولین وانت برقی خود را برای نیروهای پلیس راه اندازی کرد. خودروی خدمات ویژه فورد F-150 لایتنینگ پرو (SSV) مدل 2023 دارای انواع ارتقاءها نسبت به F-150 لایتنینگ استاندارد مصرف‌کننده از جمله صندلی‌های پارچه‌ای سنگین با تکیه‌گاه‌های کاهش‌یافته برای آسان‌تر کردن ورود و خروج افسران از خودرو ساخته شده است. – دارای صفحات نفوذی فولادی در پشتی صندلی های جلو، صندلی های عقب وینیل با قابلیت تمیز کردن آسان و کفپوش ها و چراغ های LED نصب شده روی سقف.

مشتریان فورد پرو شامل بیش از 12000 اداره پلیس در سراسر کشور هستند. در واقع، فورد سابقه طولانی در تهیه وسایل نقلیه برای استفاده پلیس دارد که شاید تاج ویکتوریا افسانه ای رایج ترین آنها باشد.

فورد 452 اسب بخار قدرت، 775 پوند فوت را هدف قرار داده است. گشتاور و ظرفیت بکسل 7700 پوندی با گزینه باتری با برد استاندارد. وقتی Pro SSV به باتری دوربرد موجود و بسته یدک کش حداکثر تریلر مجهز شود، 580 اسب بخار قدرت و 775 پوند فوت تولید می کند. گشتاور با شتاب 0-60 مایل در ساعت زیر چهار ثانیه و ظرفیت بکسل 10000 پوندی. این به بخش ها اجازه می دهد تا وسایل سنگین مانند تریلر یا قایق را به راحتی یدک بکشند.

صندوق عقب (جایی که موتور معمولاً در آن قرار دارد) اکنون یک فضای بار 14.1 فوت مکعبی است که می‌توان آن را قفل کرد تا لوازم اضافی مانند کیت کمک‌های اولیه، تسمه‌های ضامن دار و احتمالاً سلاح‌های پرقدرت را حمل کند.

بخونید:  اینتل پردازنده‌های نسل ششم تا دهم را به پشتیبانی از درایورهای گرافیکی قدیمی منتقل می‌کند

این کامیون همچنین مجهز به مبدل 220A DC-DC برای پشتیبانی از رایانه، رادیو، چراغ ها و غیره خواهد بود. پریزهای Pro Power Onboard برق اضافی را به لوازم جانبی در صورت نیاز، و همچنین درگاه های USB یکپارچه، تامین می کنند.

فورد اعلام کرد اطلاعات بیشتری در مورد F-150 Lightning 2023 از جمله تخمین برد در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد کرد. هنوز اطلاعاتی در مورد در دسترس بودن یا قیمت بالقوه وجود ندارد.منبع

آنها برای اتصال یکپارچه به ناوگان فعلی یک بخش از وسایل نقلیه احتراق داخلی و باتری الکتریکی، شارژرها و نرم افزارهای مدیریت ناوگان از پیش پیکربندی شده اند. این باید به بخش ها اجازه دهد تا به طور فعالانه هنگام شارژ و سرویس وسایل نقلیه برای کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود زمان کارکرد مدیریت کنند.

سایر تجهیزات استاندارد شامل یک صفحه نمایش خوشه ای دیجیتال 12 اینچی، یک صفحه نمایش لمسی 12 اینچی به سبک چشم انداز و یک سینی بالای پانل ابزار تقویت شده برای نصب تجهیزات پلیس است.