قاچاقچی سعی می کند 239 پردازنده مرکزی را با بستن به بدنش از گمرک چین عبور دهد.

به نظر می رسد که همه پردازنده ها یک مدل بودند: Core i5-13400F اینتل. هنگام ورود به پردازنده (غیر F) زیاد فکر نکردیم، توجه داشتیم که قیمت راه اندازی 240 دلاری آن، بیشتر از Ryzen 5 7600، آن را به یک خرید ضعیف تبدیل کرده است، به ویژه زمانی که نسل قبلی Core i5-12400 تقریبا 180 دلار

MyDrivers گزارش می دهد که این حادثه چند روز پیش رخ داده است. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، قاچاقچی از طریق خط “هیچ چیزی برای اظهار” در گمرک عبور کرد. اما مقامات بندر گونگ بی متوجه شدند که او لباس های گشاد مشکی پوشیده است. ممکن است فکر کنید هیچ چیز غیرعادی در آنجا وجود ندارد، اما گفته می شود ظاهر او متورم و غیرعادی است، که معمولاً نشانه ای از اشتباه است.

این مرد توسط مقامات بندری برای بازرسی بیشتر کنار گذاشته شد. مشخص شد که او از تکنیک قدیمی و به ندرت موفقیت آمیز بستن سخت افزار کامپیوتر به بدنش استفاده کرده است. 239 پردازنده عظیم در کیسه‌هایی پیچیده و به کمر و ران‌های داخلی او چسبانده شده بود.

در سال 2017، زنی دستگیر شد که سعی می‌کرد 102 آیفون را از کنار ماموران گمرک عبور دهد، درست حدس زدید که آنها را به بدن خود می‌بندد. همچنین یک حادثه در سال 2021 رخ داد که شخصی 256 CPU به ارزش 123000 دلار را با پوشش پلاستیکی به ساق پا و تنه خود وصل کرد تا از پرداخت مالیات واردات هنگ کنگ فرار کند و یک مرد سعی کرد 160 CPU و 16 گوشی تاشو را با چسب زدن به آنها قاچاق کند. خودش

بخونید:  نسخه 2024 آریزونا TSMC پس از درخواست اپل از 5 نانومتر به 4 نانومتر ارتقا می یابد.

اداره کل گمرک چین می نویسد که هرکس از نظارت گمرکی با پنهان کردن، پنهان کردن، مخفی کردن، حمل، حمل یا ارسال کالاها یا اجناس مشمول پرداخت مالیات، مانند موارد اینجا، طفره رود، توسط قانون مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

زنی در سال گذشته موفق نشد روش متفاوتی را برای پنهان کردن 202 پردازنده اینتل و 9 آیفون در زیر شکم باردار تقلبی امتحان کند.منبع

قاچاق فناوری به سرزمین اصلی چین یک سرگرمی معمولی است. همین هفته گذشته بود که مردی را شنیدیم که سعی کرد 84 SSD NVMe با نام تجاری کینگستون را با مخفی کردن نگهبانان در پاسگاه گوانگدونگ-ماکائو در داخل میله فرمان اسکوتر برقی خود پنهان کند.

کف دست: شاید بتوان تصور کرد که با افراد زیادی که در حال قاچاق سخت‌افزار به چین دستگیر شده‌اند، مردم به این نتیجه می‌رسند که ارزش ریسک کردن را ندارد. اما نه. نه تنها شخص دیگری سعی کرده از پرداخت مالیات واردات خودداری کند، بلکه رکورد تعداد پردازنده های چینی متصل به بدنه خود را نیز شکست: 239 CPU ناراحت کننده به ارزش حدود 50000 دلار.