قبل از اینکه به عنوان خودروی نمادین Grand Theft Auto ظاهر شود، GTA اصلی چه نامی داشت؟


پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح آشکار خواهد شد.

اولین بازی Grand Theft Auto که تقریباً در طول توسعه لغو شد، زیرا در چنین وضعیت بدی قرار داشت، در ابتدا در نظر گرفته شده بود که یک بازی چند نفره سریع از پلیس ها و دزدان باشد که بر روی مسابقه با استفاده از یک چشم انداز از بالا به پایین متمرکز شده بود.

Race’n’Chase قرار بود پس از 18 ماه توسعه در جولای 1996 راه اندازی شود، اما توسعه دهنده DMA Design (در حال حاضر Rockstar North) 30 ماه طول کشید تا تحویل داده شود. محصول نهایی کاملاً متفاوت از مفهوم اصلی بود. در مصاحبه ای در سال 2011، گری پن، کارمند سابق DMA گفت که این بازی در آخرین مرحله خود قرار دارد، اگر نه به دلیل مشکلات پایداری، نه به خاطر اینکه سرگرم کننده نبود.

“… هندلینگ ماشین وحشتناک بود. یک نقطه در آن وجود داشت که قبلاً دکمه ای برای باز کردن درها داشتید و این فقط زباله بود. من نمی توانم به خاطر بیاورم که این درست است یا نه زیرا ما قبلاً در مورد آن شوخی می کردیم که حتی مجبور شدی موتور را روشن کنی. افتضاح بود، خیلی سیم کارت بود.”

با این حال، ثابت شد که یکی از اشکالات، کیفیت بازخرید بازی است.

مسیریابی کثیف به این معنی بود که پلیس گاهی اوقات سعی می‌کرد از خودروی شما عبور کند که به‌عنوان دیوانه‌کننده و تهاجمی ظاهر می‌شد. پن آن را به عنوان یک لحظه شگفت‌انگیز توصیف کرد، زیرا ناگهان پلیس شما را از جاده خارج کرد، که از این که شما را به سادگی بکشند، دراماتیک‌تر بود. این اشکال به یک ویژگی اصلی تغییر داده شد و بقیه آن تاریخ است.

بخونید:  Razer از Verizon برای کمک به بازی های دستی 5G خود استفاده می کند

در GTA Online یک تخم مرغ عید پاک وجود دارد: The Diamond Casino Heist، یک بازی آرکید به نام “مسابقه و تعقیب” اشاره ای واضح به مفهوم اصلی Grand Theft Auto است.منبع