قدرتمندترین ابزار Diablo IV بسیار کمیاب است که اکثر بازیکنان هرگز آن را پیدا نخواهند کرد

در عین حال، اگر شما یکی از بازیکنان زیادی هستید که از بازی لذت می‌برند، به دنبال این غارت‌پذیرهای کمیاب باشید تا تصادفاً آنها را بفروشید یا از بین نبرید. هنگامی که با ساخت فعلی شما سازگاری ندارد، به راحتی می توانید وسایل ناخواسته را به کار ببرید، اما این چرخ دنده (حتی اگر کمیاب ترین آنها نباشد) ممکن است مراحل بعدی شما را با کلاس متفاوتی تنظیم کند. آن صندوقچه Stash را فراموش نکن. به دلیلی آنجاست

منبع

علاوه بر این، صرف نظر از تنظیمات RNG فعلی، این عاملی است که بلیزارد می‌تواند در هر زمانی آن را تغییر دهد. اگر توسعه‌دهندگان ببینند که وقتی بازیکنان بیشتری در مراحل پایانی بازی قرار می‌گیرند، نرخ افت تعادل نامتعادل است، احتمالاً تغییراتی را اعمال خواهند کرد. در حال حاضر، آن‌ها مشکلات مبرم‌تری دارند، از جمله حملات DDoS که سرورها را از کار می‌اندازند و مشکلات ورود به سیستم متعدد را ایجاد می‌کنند، که بلیزارد واقعاً مطمئن بود که بازیکنان با این راه‌اندازی تجربه نخواهند کرد.

بدون شک، بازیکنان قدیمی Diablo III از این فرمول نسبتاً عمومی برای D4 استفاده می‌کنند، بنابراین عدم مشاهده گزارش‌شده یا به دست آوردن این Unique ها بسیار ناامیدکننده است. گفته می شود، تلاش برای اندازه گیری درصد افت نیمه دقیق زودرس به نظر می رسد. این بازی تنها 20 روز است که در دست بازیکنان است. از آنجایی که تراز کردن در Paragon (سطح 50) سرعت خود را کاهش می دهد، بیشتر بازیکنان احتمالاً هنوز مشغول سنگ زنی تا سطح 80+ هستند.

اگرچه این Uniqueهای منحصربه‌فرد می‌توانند در هر جایی که بازیکنان یونیک‌های معمولی پیدا می‌کنند رها کنند، اما تا زمانی که با دشمنان سطح 85 یا بالاتر روبرو نشوند، وارد بازی نمی‌شوند. بنابراین این ریزه کاری ها فقط برای آسیاب آخر بازی در نظر گرفته شده اند. با این حال، برخی از بازیکنان شکایت دارند که نرخ افت هنوز ناکافی است. طبق گزارشات، از زمان عرضه بازی تنها یک یا دو بار بازی Harlequin وجود داشته است. با در نظر گرفتن میلیون ها ساعت بازیکنی که تاکنون در بازی صرف شده است، به نظر می رسد که این آیتم ها بسیار نادر هستند.

بخونید:  DJI Osmo Action 4 Reviews, Pros and Cons

در توییتی در آخر هفته، آدام جکسون، طراح کلاس اصلی، تأیید کرد که در حال حاضر، Diablo IV دارای شش آیتم فوق‌العاده کمیاب و قدرتمند است – Doombringer (شمشیر)، پدربزرگ (شمشیر دو دست)، چهره آندریل (هلم)، Harlequin Crest. فرمان)، قلب ذوب شده سلیگ (طلس)، و حلقه آسمان های بدون ستاره (حلقه). همه آیتم ها دارای رتبه قدرت 820 هستند (احتمالاً بالاترین رتبه در بازی)، اما از آنجایی که آنها “نادرترین آیتم های منحصر به فرد در Diablo 4” هستند، دریافت حتی یکی از آنها می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.