قسمت اول «خانه اژدها» در یوتیوب رایگان است

HBO Max 9.99 دلار در ماه برای طرح پشتیبانی شده از تبلیغات یا 14.99 دلار ماهانه بدون تبلیغات دستور می دهد. پیش‌پرداخت برای یک سال کامل، تقریباً 40 درصد تخفیف را به همراه دارد، که هزینه را به ترتیب به 69.99 دلار / 104.99 دلار برای لایه‌های دارای آگهی یا بدون آگهی کاهش می‌دهد.

خانه اژدها یک سریال پیش درآمد است که تقریباً 200 سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت می گذرد و افول خانه تارگرین و جنگ داخلی تارگرین را به تصویر می کشد که بیشتر به عنوان رقص اژدها شناخته می شود.

قسمت اول در 21 آگوست 2022 روی پلتفرم های HBO عرضه شد و قسمت های بعدی هر یکشنبه پخش می شود. جالب اینجاست که HBO اپیزود رایگان را در اول سپتامبر در یوتیوب به اشتراک گذاشت، همان روزی که سریال فانتزی آمازون ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت نمایش داده شد.

به طور خلاصه: فصل اول House of the Dragon شامل 10 قسمت است که تا پایان اکتبر ادامه دارد. اگر از طرفداران بازی تاج و تخت هستید و به دنبال سرگرمی در چند ماه آینده هستید و از قرار ملاقات با تلویزیون اهمیتی ندارید، House of the Dragon ارزش دیدن را دارد.

اشتباه نکنید – این یک تصادف نبود. طبق گزارش‌ها، آمازون برای تولید فصل اول سریال جدید خود 465 میلیون دلار هزینه کرده است و استقبال از آن چندان مثبت نبوده است. در فصل اول در Rotten Tomatoes، امتیاز مخاطب فقط 39 درصد است و آمازون حتی رتبه‌بندی‌ها را در پلتفرم خود به حالت تعلیق درآورده است تا از بمباران نقدها جلوگیری کند.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع

HBO اولین قسمت سریال House of the Dragon را در یوتیوب منتشر کرد و به طرفداران تحقیر شده این فرصت را داد تا ببینند سریال بدون تعهد مالی چیست.

HBO به وضوح این را فرصتی برای سرمایه گذاری از سختی های آمازون می دانست. علاوه بر این، فینال بازی تاج و تخت محبوبیت جهانی نداشت. ارائه یک نسخه آزمایشی رایگان از قسمت یک سری جدید می‌تواند برخی را که مزه بدی در دهان دارند متقاعد کند تا فرصت دیگری به فرنچایز بدهند.