قطعات بازی: GoldenEye 007 موسیقی را متوقف می کند، HBO The Last of Us را تمدید می کند، و Terminal Velocity کلاسیک دهه 90 بازسازی می شود

آخرین قسمت از فصل اول در مسیر پخش در اواسط مارس قرار دارد. برای کسانی که قبلاً آن را ندیده‌اند، قسمت اول اکنون برای پخش رایگان از وب‌سایت HBO در دسترس است.

HBO گفت که قسمت اول در حال حاضر از 22 میلیون بیننده در داخل کشور فراتر رفته است، و افزود که اپیزود دوم یکشنبه شب توسط 5.7 میلیون بیننده دیده شد. این تعداد بیش از یک میلیون بیننده جدید در مقایسه با پخش سریال در هفته قبل است و بزرگترین رشد مخاطب در هفته دوم در میان سریال‌های درام اصلی HBO در تاریخ شرکت است.

ماموریت شما – بنشینید و به موسیقی Q Watch در گوش دهید #نینتندو64GoldenEye 007، در تاریخ 1/27 عرضه می شود #NintendoSwitch برای #NintendoSwitchOnline + اعضای بسته توسعه. 🎶 pic.twitter.com/8nSobxuR6b

– Nintendo of America (@NintendoAmerica) 25 ژانویه 2023

در جایی دیگر، HBO سریال The Last of Us را برای فصل دوم تمدید کرد. این اقتباس از بازی به سری در تاریخ 15 ژانویه 2023 به نمایش درآمد و طبق برنامه استاندارد یک بار در هفته منتشر شد. تا زمان نگارش، تنها دو قسمت از 9 قسمت آن آغاز شده است.

Terminal Velocity: Boosted Edition از 14 مارس برای رایانه شخصی از طریق Steam در دسترس خواهد بود (و در تاریخ بعدی بر روی کنسول ها). Terminal Velocity اصلی نیز با قیمت 6.99 دلار در Steam موجود است.

منبع

آهنگساز گرانت کرخوپ اخیراً در توییتر به یاد آورد که موسیقی صفحه نمایش متوقف شد 20 دقیقه برای نوشتن و اینکه او واقعاً سرنخی نداشت که دارد چه می کند.