قطعات بازی: Lead Humanity to salvation، تریلر بازسازی Resident Evil 4 و شایعات Call of Duty

Humanity قرار است در ماه می برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، PS VR و PS VR2 عرضه شود.

در همین حال، Call of Duty، خارج از تلاش‌های مداوم مایکروسافت برای خرید اکتیویژن بلیزارد، خبرساز شده است. منابع آشنا به این موضوع به بلومبرگ گفتند که ورود به فرنچایز امسال به جای یک بازی کاملاً جدید، ادامه داستان Modern Warfare 2 خواهد بود.

ادوین ادسو، مروج کپکام، گفت که هدف از بازسازی، حفظ ماهیت نسخه اصلی، هرچند با گیم پلی مدرن و جلوه های بصری به روز است. این بازی همچنین شامل The Mercenaries، یک حالت بازی محبوب در دنیای Resident Evil است که به عنوان یک DLC رایگان پس از عرضه به بازار خواهد آمد.

پخش سونی همچنین ظاهر جدیدی به Resident Evil 4 ارائه کرد، بازسازی نسخه اصلی با همین نام که در سال 2005 منتشر شد.

این بازی قرار است در تاریخ 24 مارس 2023 بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و ویندوز عرضه شود. به گفته ما، به زودی نسخه ی نمایشی برای کنسول های پلی استیشن منتشر خواهد شد.

به طور خلاصه: Humanity یکی از جالب ترین عناوینی بود که در جریان پخش اخیر State of Play سونی به نمایش گذاشته شد. در آن، شما به عنوان یک شیبا اینو بازی می کنید که وظیفه دارد یک گله گوسفند را به سمت نور هدایت کند. به جماعت خود فرمان دهید که بپرند، بالا بروند و به معنای واقعی کلمه از موانع در مسیر نجات عبور کنند، از طریق یک حالت داستانی 90 سطحی و روایت محور، یا اجازه دهید خلاقیت شما بیدار شود و موانع یا سناریوهای خود را طراحی کنید.

بخونید:  خلبان کاری چهار روزه در هفته موفقیت چشمگیری بود

این تریلر من را خیلی به یاد دموی فیزیک بشکه Crysis از سال ها پیش و بنا به دلایلی Katamari Damacy می اندازد.

طبق گزارش‌ها، ناشر می‌خواهد این بازی مانند یک پیشنهاد کامل و مستقل باشد که به عنوان یک نسخه توسعه‌یافته در سال 2022، که راه‌اندازی مجدد نسخه 2009 با همین نام بود، عمل می‌کند. آیا این می تواند شایعه Modern Warfare 2.5 باشد که اواخر سال گذشته درباره آن شنیدیم؟ آیا بازی امسال بیشتر یک DLC الحاقی یا پولی خواهد بود تا یک ورودی واقعی و با قیمت کامل؟منبع

علیرغم نامش، RE 4 در واقع ششمین نسخه اصلی این فرنچایز پس از نسخه اصلی، RE 2، RE 3: Nemesis، Code: Veronica و Zero بود که پیش درآمدی برای اولین بازی بود. RE 4 به پیشگامی در نمای سوم شخص «بیرون از شانه» کمک کرد و با بیش از 12.3 میلیون واحد در میان عناوین پرفروش این فرنچایز قرار گرفت.