قطعات تعویض Steam Deck در iFixit موجود است

ما همچنین متوجه شدیم که Valve اکنون برخی از مدل‌ها را با SSDهای کندتر از آنچه که در ابتدا وعده داده بود عرضه می‌کند. به گفته این شرکت، هیچ تفاوتی در عملکرد سیستم عامل، زمان بارگذاری، عملکرد بازی و پاسخگویی درون بازی بین SSD های x2 و x4 وجود ندارد.

منبع

به طور خلاصه: iFixit نزدیک به دوجین جزء Steam Deck در حال حاضر در انبار دارد، از جمله پنل‌های پشتی جایگزین، مجموعه‌های سپر و دکمه ماشه، بلندگوها و نمایشگرهای جایگزین. در حالی که برای ساخت کنسول خود از ابتدا کافی نیست، iFixit اکثر قطعاتی را دارد که احتمالاً در طول زمان فرسوده می شوند.

ماه گذشته، Valve اعلام کرد که فروش Steam Deck را بیش از دو برابر کرده است. بررسی سریع در دسترس بودن سفارش مورد انتظار برای دارندگان رزرو جدید همچنان در اکتبر 2022 یا بعد از آن ذکر شده است که نسبت به قبل از اعلام تغییری نکرده است.

iFixit فقط 100 کیت تعمیر فن Steam Deck را دریافت کرد ماه گذشته و به گفته The Verge، آن ها در یک چشم به هم زدن فروخته شدند. کیت 29.99 دلاری که شامل یک فن جدید Steam Deck و همه ابزارهای لازم برای تکمیل تعویض است، اکنون در انبار بازگشته و از زمان نوشتن این مقاله آماده ارسال است.

Valve در اوایل سال جاری با متخصص خراب کردن iFixit همکاری کرد تا قطعات جایگزین مختلفی را برای کنسول بازی دستی Steam Deck خود ارائه دهد. موجودی قطعات پرتقاضا مانند کیت فن تعویضی در اوایل بسیار محدود بود، اما به نظر می رسد این مشکل در نهایت برطرف شده است.

بخونید:  GPU پرچمدار 2016 در مقابل GPU اقتصادی 2022
یکی دیگر از موارد داغ موجود در انبار کیت تعویض باتری Steam Deck است. اگر قبلاً مجبور بودید باتری را در Steam Deck جدید خود تعویض کنید، کمی نگران کننده است، اما ما همچنان خوشحالیم که این گزینه وجود دارد. 94.99 دلار به شما باز می گرداند.