قیمت عینک هوشمند آنزو Razer تنها ۲۵ دلار برای مدت محدود است


به طور خلاصه: جمعه سیاه تقریباً یک هفته پیش بود و ما در حال حاضر عمیقاً وارد فروش هفته Cyber ​​Monday شده‌ایم، اما معاملات همچنان ادامه دارد. جدیدترین پیشنهاد جذاب از Woot در قالب عینک هوشمند Razer’s Anzu ارائه شده است که در سال 2021 با قیمت 199 دلار عرضه شد اما می تواند برای مدت محدودی تنها با 24.99 دلار مال شما باشد.

عینک هوشمند Anzu که در اندازه‌های کوچک/متوسط ​​و بزرگ ارائه می‌شود، دارای طراحی صوتی گوش باز است که از درایورهای بلندگوی 16 میلی‌متری و همچنین یک میکروفون همه‌جهت بهره می‌برد. یک رابط لمسی در قاب سمت چپ کنترل پخش صدا و عملکرد دستیار صوتی را در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند امکان پذیر می کند.

عینک‌های Razer به بلوتوث با تاخیر کم 60 میلی‌ثانیه برای «صدای صاف و بدون لکنت» متکی هستند و با یک بار شارژ بیش از 5 ساعت کار می‌کنند. هنگامی که فریم ها به سمت بالا جمع می شوند، شیشه ها به طور خودکار خاموش می شوند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. این هدست همچنین دارای استاندارد IPX4 در برابر پاشش آب از هر جهت است.

Razer Anzu دارای دو مجموعه لنز است. لنزهای نور آبی 35 درصد از نور آبی صفحه‌نمایش‌های دیجیتال را فیلتر می‌کنند، در حالی که لنزهای پلاریزه 99 درصد از UVA/UVB محافظت می‌کنند.

برای ناآگاهان، Woot یک خرده‌فروش اینترنتی است که تخفیف‌های عمیقی را بر روی تعدادی از محصولات در دسته‌های مختلف ارائه می‌دهد. این سایت در ابتدا در تابستان 2004 راه اندازی شد و در سال 2010 توسط آمازون خریداری شد.

عینک هوشمند Razer با قیمت 24.99 دلار می تواند به راحتی در دسته خریدهای فوری قرار بگیرد یا یک جوراب ساق بلند عالی برای تعطیلات بسازد. حتی اگر کیفیت صدا وحشتناک باشد، باز هم یک عینک آفتابی با قیمت زیر 25 دلار خواهید داشت. و اگر واقعاً آنها را دوست دارید، Razer با Lensabl همکاری کرده است تا لنزهای تجویزی را تا 15 درصد تخفیف ارائه دهد.

ووت می‌گوید که این معامله برای پنج روز دیگر یا تا زمانی که موجودی تمام شود – هر کدام که زودتر اتفاق بیفتد، اجرا خواهد شد. بر اساس آمار فروش Woot، 84 درصد از خریداران یک واحد، 12 درصد دو و چهار درصد سه یا بیشتر خریدند. قابل ذکر است که برای هر مشتری پنج محدودیت وجود دارد.منبع