قیمت و خرید کتاب های کمک درسی با تخفیف کتابانه | کتابکو

ناگفته نماند که کیفیت محتوای کتاب‌های این انتشارات بسیار بالا بوده و جزوه ناشران برتر در کشور به شمار ‌می‌آید. تما‌می ‌کتاب‌های گاج هر ساله آپدیت شده و متناسب با جدیدترین تغییرات کتاب درسی و سوالات آزمون‌ها، به روز رسانی ‌می‌شود. شما با انتخاب این فروشگاه، می توانید تخفیف خوبی در قیمت کتاب های گاج داشته باشید. ارسال کتب تمامی پایه ها از این وب سایت به صورت کاملا رایگان انجام شده و در صورتی که هر مشکلی در کتاب ها وجود داشته باشد، امکان مرجوع کردن آن ها و بازگشت وجه نیز وجود دارد.

  • در نتیجه کتاب های کمک آموزشی برای آزمون‌های مدرسه و کسب نمره بالا نیز بسیار مؤثرند.
  • وب‌سایت کتابانه فرصت خرید بهترین کتابها را به صورت اینترنتی و غیرحضوری فراهم کرده است.
  • از طرفی دیگر باتوجه به اینکه مفاهیم و مباحث درسی برای دانش‌آموزان جدید و نو محسوب می‌شود؛ لذا برای تسلط و یادگیری هرچه بهتر، باید آن را تکرار و تمرین نمایند.
  • برای خرید بهترین کتاب های کمک درسی با ارسال رایگان به اقصی نقاط شهر تهران و سایر مراکز استان‌ها و همچنین پشتیبانی 24 ساعته آنلاین و تلفنی سفارش‌ها، فقط کافی ا‌ست خرید خود را در سایت ثبت کنید.

امروزه کتاب‌های کمک درسی بسیاری از ناشران مختلف در بازار موجود هستند که شاید انتخاب یک نمونه از بین آن‌ها کار دشواری است ، به همین منظور در این محتوا قصد داریم تا اطلاعاتی جامع در مورد ناشران برتر کتاب‌های کمک درسی در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه این امکان را به دست ‌می‌آورید تا کتاب کمک آموزشی مربوط به درس مورد نظر را متناسب با نیاز خود خریداری کنید. بانک کتاب کنکور مدابوک، مرجع بیش از 3000 جلد کتاب از تمامی انتشارات شامل، گاج، خیلی سبز، مهروماه، نشر الگو، قلمچی، مبتکران و … دانش آموزان پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می توانند در ایام و جشنواره های مختلف تا 50 درصد تخفیف برای تهیه کتاب های مورد نیاز خود از سایت مدابوک دریافت کنند. انتشارات گاج را دانش آموزان همه مقاطع می‌شناسند و کسی نیست که از این کتاب‌های کامل و عالی استفاده نکرده باشد. کتاب های کمک درسی گاج دارای درسنامه، حل تمرینات کتاب درسی، ارائه تمرینات اضافه با راه حل تشریحی، تست‌های تالیفی و آزمون‌های پایان فصل هستند که می‌توانند نقش موثری در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان داشته باشند.

بخونید:  بررسی دمای CPU؛ چگونه دمای سی پی یو کامپیوتر خود را بررسی کنیم؟

کتاب شب امتحان دین و زندگی 2 – یازدهم

اولین مرجع آموزش علمی و تحصیلی، مدارس هستند و آنچه که باعث بالا رفتن سطح علمی دانش‌آموزان می‌شود، چگونگی آموزش مطالب می‌باشد. شرایط خاص بابت اپیدمی کرونا نیز به این مشکل اضافه شده تا مشکل دانش آموزان عزیز از بابت تهیه کتاب ها دو چندان شود. شاید دیگر زمان آن گذشته باشد که زمان یک روز کاری خود را هدر دهیم و به دل شهر بزنید تا شاید کتابی که دنبالش هستید را پیدا کنید. گرچه به خواسته خود رسیدید و چیزی که دنبالش بودید را پیدا کردید اما متاسفانه یک روز خود را از دست دادید، آن هم برای چیزی که می توانستید در عرض چند دقیقه از فروشگاه پایتخت کتاب تهیه کنید.

هوش فرازمینی ET فرمول یک هوش زبانی پنجم و ششم گامی تا فرزانگان

کتاب‌های کنکور به بخش‌های مختلفی مانند کتاب کنکور تجربی، کتاب کنکور انسانی، کتاب کنکور هنر، کتاب کنکور کارشناسی ارشد، کتاب کنکور دکترا و…. در ادامه لازم به یادآوری‌ست که ما کتاب‌های رایگان بسیاری را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهیم و شما به آسانی به کتاب‌های رایگان کنکور نیز دسترسی پیدا می‌کنید. انتشارات مهروماه نیز به عنوان یکی از ناشران کتاب‌های کمک درسی در زمینه‌ی کتاب‌های تیزهوشان از بهترین‌هاست. قیمت کتاب کمک درسی و خرید آن از بهترین فروشگاه کتاب کمک درسی دغدغه تما‌می ‌دانش آموزان است. سایت فرآموز بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی بوده که کتاب‌ها را با تخفیفات ویژه و ارسال رایگان برای دانش آموزان ارسال ‌می‌کند. هر دانش‌آموز در هر سطح علمی ‌و هر مقطعی که است، برای موفقیت بیشتر و تسلط بهتر بر روی دانسته‌های خود، به استفاده از از کتاب کمک درسی نیاز دارد.

بخونید:  بهترین چای دنیا برای کدام منطقه است؟ مجله اسنپ اکسپرس | OkChay

علوم و فنون ادبی جامع کنکور تست خیلی سبز

قیمت و خرید کتاب های کمک درسی با تخفیف کتابانه | کتابکو

امروزه کتاب های کمک درسی طوری طراحی شده اند که نقاط ضعف دانش آموزان را تقویت کرده و به یادگیری بهتر دانش آموزان کمک می کند . سطح تحصیلی هر دانش آموزی با دیگری متفاوت است اما باید به این نکته توجه داشت که شما نباید منتظر بمانید در درسی دچار اشکال شوید سپس شروع به مطالعه ی کتاب کمک درسی کنید این کار اشتباه است . مطالعه ی کتاب های کمک درسی کمک زیادی در فهم مطالب به دانش آموزان می کند و دانش آموزان می توانند با حل تمرین های آن مشکلات خود را کتابکو حل کنند .