لاجیتک از کابین خلبان 599 دلاری Trophy G برای تجربه نهایی مسابقه خبر می دهد

صندلی کاملاً قابل تنظیم می تواند به جلو یا عقب متمایل شود و به سمت بالا یا پایین حرکت کند. یک مکانیسم داخلی جداگانه می تواند صندلی را بر اساس ترجیح کاربر نرم یا محکم کند. صفحات فرمان و پدال را نیز می توان برای موقعیت بهینه تغییر داد. ابعاد کل 140 x 58 x 100 سانتی متر (55.12 x 22.83 x 39.37 اینچ)، وزن 17 کیلوگرم (37.48 پوند)، و دارای ضمانت محدود دو ساله است.

لاجیتک گفت طراحی کابین خلبان باز حرکت بدن را محدود نمی کند و اجازه رانندگی با روحیه را می دهد. با توجه به مشخصات، وزن پیشنهادی راننده بین 44 پوند تا 360 پوند است.

Playseat Trophy – Logitech G Edition در ایالات متحده، کانادا و سایر بازارها با قیمت 599 دلار موجود است. لاجیتک تا لحظه نگارش این مقاله صفحه محصول خود را با دکمه خرید به روز نکرده است، اما بر اساس عباراتی که در بیانیه مطبوعاتی استفاده شده است، باید هر لحظه از راه برسد.منبع

به نظر می‌رسد آخرین نسخه لاجیتک نسخه‌ای از صندلی‌های موجود Playseat Trophy است، البته با رنگ‌بندی متفاوت. از آنجایی که نسخه لاجیتک دارای لهجه‌های خاکستری است، Playseat انواع مشکی و قرمز را با همان قیمت ارائه می‌کند.

ظاهراً این شاسی با همه چرخ‌ها، پدال‌ها و کنسول‌ها / رایانه‌های شخصی از جمله چرخ‌های مسابقه‌ای سری Pro Logitech و پدال‌های مسابقه سازگار است. این تجهیزات جانبی رده بالا که در ماه سپتامبر معرفی شد، با و برای رانندگان سیم کارت حرفه ای طراحی شده اند تا به ایجاد واقعی ترین و همهجانبه ترین تجربه مسابقه ای تا کنون کمک کنند. برای کسانی که کنجکاو هستند، Pro Racing Wheel 999 دلار به شما تعلق می گیرد در حالی که کیت پدال آن 349 دلار است. آل-این با چرخ، پدال ها و شاسی پرو، نزدیک به 2000 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

بخونید:  Valve حالت Steam Big Picture را با رابط کاربری سبک Steam Deck به روز می کند

به طور خلاصه: لاجیتک با متخصص محصولات لوازم جانبی بازی Playseat در یک کابین مسابقه جدید برای علاقه‌مندان به رانندگی سخت‌کوش همکاری کرده است. Playseat Trophy – Logitech G Edition دارای طراحی کابین باز است که از فولاد کربنی سبک وزن کامل با قطعات آلومینیوم آنودایز شده ساخته شده است. صندلی واقعی از چرم پلی اورتان و مواد ActiFit استفاده می کند که گفته می شود به راحتی با بدن شما مطابقت دارد و در عین حال به دفع گرمای تولید شده در طول جلسات طولانی بازی کمک می کند.