لاینزگیت بیش از 30 بمب اف اف را از فیلم “سقوط” با استفاده از فناوری دیپ فیک حذف کرد

Flawless خدمات خود را به صنعت فیلم می فروشد، اما با در دست داشتن Mann در راس Fall، قطعاً تهیه کنندگان Lionsgate تخفیف زیادی دریافت کردند. مان خاطرنشان می کند که دوبله پس از تولید تنها دو هفته طول کشید. نتایج باید دیده شود، اما با قضاوت بر اساس نمایشنامه شرکت در بالا، مخاطبان حتی نباید متوجه شوند که «فریک‌های» گاردنر در واقع «ف*ک» بودند.

فیلم آینده «سقوط» ساخته اسکات مان زمانی که انجمن تصویر متحرک آمریکا (MPAA) آن را برای تماشاگران آمریکایی رتبه R داد، در یک ترشی قرار گرفت. بدیهی است که MPAA به تمام بمب های اف افراط کرد. این مایه تاسف بود زیرا آنها می خواستند PG-13 آن را برای مخاطبان گسترده تر باز نگه دارد.

ویرجینیا گاردنر یکی از بازیگران فیلم به ورایتی گفت: «زمانی که مشغول فیلمبرداری فیلم بودیم، نمی‌دانستیم که R هستیم یا PG-13، بنابراین من کلمه F را بارها گفتم. “من فکر می کنم [director Scott Mann] وقتی می‌خواستیم رتبه PG-13 بگیریم، می‌خواستم من را در پست بکشم.»

در متن: علیرغم دریافت یک رپ عمدتا بد، فناوری دیپ فیک کاربردهای مشروعی در هالیوود دارد. استفاده از یادگیری ماشینی برای همگام سازی لب های بازیگران با متن های موسیقی متناوب – برای مثال زبان های خارجی – می تواند باعث شود که یک فیلم کمتر حواس مخاطب را پرت کند. Lionsgate اخیراً از آن برای حذف کلمات F از یک فیلم برای بهبود رتبه MPAA استفاده کرده است.

پاییز درباره دو زن است که به بالای یک برج رادیویی در میانه ناکجاآباد صعود می کنند و بدون هیچ راه آسانی به پایین گیر می کنند. ویرجینیا گاردنر (داستان های ترسناک آمریکایی)، گریس فولتون (شزم!) و جفری دین مورگان (مردگان متحرک) در این فیلم بازی می کنند. این آخر هفته از جمعه آغاز می شود.منبع

فناوری Deepfake تا حدودی موضوعی بحث برانگیز بوده است. مخالفان می ترسند که بازیگران بد بتوانند از آن برای تبلیغات استفاده کنند که نشان می دهد مقامات منتخب مورد اعتماد اظهاراتی می کنند که واقعاً اتفاق نیفتاده است. همچنین قبلاً برای ایجاد صحنه‌های جنسی با ترکیب کردن یکپارچه (تقریبا) چهره افراد مشهور بر روی بدن بازیگران زن فیلم‌های پورن استفاده شده است. حداقل هوش مصنوعی بدون نقص هدفی قانونی و عملی برای این فناوری پیدا کرد.

از شانس و اقبال، مان علاوه بر کارگردانی فیلم، بنیانگذار و یکی از مدیران عامل هوش مصنوعی بدون نقص است. Flawless از شبکه‌های عصبی و یادگیری ماشینی برای دوبله بی‌وقفه فیلم‌ها، معمولاً برای صداگذاری آن‌ها به زبان‌های دیگر، استفاده می‌کند. هوش مصنوعی می تواند لب های بازیگران را با یک آهنگ صوتی جایگزین همگام کند.

مان گفت: “برای فیلمی مانند این، ما نمی‌توانیم آن را دوباره فیلمبرداری کنیم. ما یک قطب بزرگ نیستیم… ما منابع، زمان و بیش از هر چیز دیگری نداریم.” چیزی که واقعاً این فیلم را نجات داد و آن را به مخاطبان گسترده‌تری آورد، فناوری بود.»

رتبه بندی محدود خبر بدی بود زیرا بودجه پایین 3 میلیون دلاری اجازه فیلمبرداری مجدد صحنه ها را نمی داد.