لپ تاپ رول شونده لنوو در فاز مفهومی گیر کرده است

جان پورتر از The Verge در طی جلسه ای با Lenovo در MWC این فرصت را داشت که این لپ تاپ مفهومی را در عمل ببیند. متأسفانه، لنوو در مورد جزئیات کلیدی مانند تاریخ عرضه بالقوه یا قیمت، علاقه مند بود. پورتر حتی اجازه نداشت لپ تاپ را نگه دارد.

برای جزئیات بیشتر، لنوو اعلام کرد که قصد دارند 20000 تا 30000 رول از نظر دوام داشته باشند. این عدد در مقایسه با گوشی‌های هوشمند تاشو خیلی زیاد نیست، اما باز هم، مکانیسم چرخش‌پذیر در روز بسیار کمتر از یک گوشی هوشمند فراخوانی می‌شود.

اعتبار تصویر: The Vergeمنبع

صفحه نمایش ساخته شده شارپ با گسترش کامل، از یک پنل 12.7 اینچی با نسبت تصویر 4:3 و وضوح تصویر 2024 در 1604 به 15.3 اینچ با نسبت تصویر 8:9 و وضوح 2024 در 2368 تبدیل شده است.

نمایندگان نشان دادند که چگونه دستگاه قابل حمل ساده کار می کند. پس از چرخاندن سوئیچ در کنار دستگاه، صفحه نمایش شروع به بالا رفتن می کند زیرا موتورهای داخلی به معنای واقعی کلمه پانل قابل چرخش را از زیر صفحه کلید می کشند. پورتر گفت که کل این فرآیند حدود 10 ثانیه طول کشید و می‌توانید یک چین کوچک در صفحه نمایشگر مشاهده کنید، اما باز هم این یک دستگاه مفهومی اولیه است.

خلاصه: مفهوم لپ‌تاپ قابل چرخش را که لنوو در جریان رویداد مجازی Tech World 22 در ماه اکتبر به اشتراک گذاشت، به خاطر دارید؟ برای نمایش دیگری در کنگره جهانی موبایل 2023 بازگشته است، اما همانطور که خواهید دید، چیز زیادی تغییر نکرده است و به نظر نمی رسد که ما به پیاده سازی مصرف کننده نزدیکتر باشیم.

طبق یک مطالعه در سال 2022 از Asurion، متوسط ​​بزرگسالان آمریکایی تلفن خود را 352 بار در روز چک می کنند. از هر چهار کاربر سه نفر حتی گوشی های خود را با خود به حمام می برند.

بدون جزئیات بیشتر، برخی از نگرانی های قبلی من در مورد لپ تاپ قابل چرخش لنوو همچنان ادامه دارد. آیا قرار است از حمل یک لپ تاپ سنتی و یک مانیتور قابل حمل سنگین تر باشد؟ آیا در صورت تمدید بالا سنگین خواهد بود؟ موتورها چه تاثیری بر عمر باتری لپ تاپ خواهند داشت؟