لگو مجموعه 6187 قطعه ای Mandalorian Razor Crest را معرفی کرد

این مجموعه به سایر وسایل نقلیه در مجموعه UCS جنگ ستارگان لگو می‌پیوندد، از جمله مجموعه جمهوری گانشیپ، هزاره فالکون و مجموعه لوک اسکای واکر لندسپیدر.

Razor Crest دارای ابعاد 28.3 اینچ (طول) x 19.7 اینچ (عرض) x 9.4 اینچ (ارتفاع) است و برای سازندگان حداقل 18 سال در نظر گرفته شده است. یک پایه و پلاک اطلاعات دور بسته نرم افزاری.

لگو در تابستان مجموعه‌های جالب دیگری از جمله Mighty Bowser 2807 قطعه‌ای از سری Super Mario و Atari 2600 2532 قطعه‌ای را معرفی کرد. مجموعه Bowser قرار است در تاریخ 1 اکتبر با قیمت 269.99 دلار وارد بازار شود و Atari 2600 ادامه پیدا کرد. فروش 1 آگوست به قیمت 239.99 دلار.

مجموعه ساخت و ساز Lego Star Wars Razor Crest در 3 اکتبر برای اعضای VIP Lego با در دسترس بودن عمومی برای 7 اکتبر عرضه می شود. Lego قبلا نسخه کوچکتری از Razor Crest – 1023 قطعه – را منتشر کرده بود که هنوز با قیمت 139.99 دلار در دسترس است. یک مدل 1073 قطعه ای The Child نیز می تواند با 89.99 دلار مال شما باشد.منبع

داستان Mandalorian پنج سال پس از وقایع Return of the Jedi می گذرد. وسترن فضایی یک شکارچی جایزه تنها را دنبال می‌کند و در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ همزمان با راه‌اندازی Disney+ نمایش داده شد. فصل سوم آن تایید شده است و انتظار می رود در فوریه آینده پخش شود.

مجموعه ساخت و ساز Lego Star Wars Razor Crest (#75331) بر اساس کشتی ستاره ای از Mandalorian ساخته شده است. از 6187 قطعه تشکیل شده است و دارای موتورهای قابل جابجایی و کابین خلبان و همچنین یک غلاف فرار و یک محفظه انجماد کربن است. این مجموعه علاوه بر این شامل مینی فیگورهایی از Grogu، Mandalorian، Mythrol و Kuiil روی Blurrg قابل ساخت است.

بخونید:  8BitDo releases adapter for using modern controllers on PS1 and PS2
سزار سوآرس، طراح لگو، گفت که می‌خواهد این مجموعه بسیار دقیق باشد تا طرفداران جنگ ستارگان و لگو بتوانند از کشف تمام ویژگی‌های هیجان‌انگیز آن لذت ببرند. Soares افزود: “من می دانم که طرفداران کهکشان جنگ ستارگان، سازندگان و غیره دوست دارند ماجراهای مورد علاقه خود را از این مجموعه خارق العاده بازسازی کنند.”

به طور خلاصه: لگو مجموعه جدیدی را به مجموعه‌های جمع‌آوری نهایی جنگ ستارگان (UCS) اضافه کرده است که مطمئناً برای افراد سختکوش جذاب خواهد بود. با این حال، با قیمت 599.99 دلار، در میان گران‌ترین مجموعه‌های حافظه اخیر نیز قرار دارد.