ماهی حیوان خانگی با استفاده از نینتندو سوییچ از مالک کارت اعتباری کلاهبرداری می کند

موتکیمارو قبلا این آزمایش را انجام داده بود. در سال 2020، ماهی او آزمایش را با موفقیت انجام داد و پوکمون یاقوت کبود را در حدود 3195 ساعت به پایان رساند – کاری که یک انسان فعالانه بازی می تواند در حدود 30 ساعت انجام دهد. با این حال، این بار، همه چیز آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت.

در نهایت، مخلوقات کوچک مزاحم فروشگاه الکترونیکی نینتندو را (دو بار) به راه انداختند و کاملاً تصادفی، ترتیب صحیح ورودی‌ها را ثبت کردند تا از کارت اعتباری او که در کارت اعتباری ذخیره شده بود، 500 ین (فقط حدود 4 دلار آمریکا) به حساب موتکیمارو اضافه کنند. تعویض. آنها همچنین اطلاعات کارت اعتباری او را در معرض دید همه تماشاگران قرار دادند.

موتکیمارو با نینتندو تماس گرفت و توضیح داد که چه اتفاقی افتاده است و درخواست بازپرداخت 500 ین خود را کرد. به اندازه کافی خنده دار، نینتندو این درخواست را پذیرفت. بنابراین همه چیز گفته شد و انجام شد، به جز 10 امتیاز برای یک آواتار، هیچ چیز واقعاً از دست نرفت. بدون آسیب، بدون خطا. امیدواریم که موتکیمارو هم اینطور ببیند و دزدهای کوچک را داخل توالت نریزد.منبع

سپس شرورها موفق شدند از برخی از امتیازهای پاداش انباشته شده Mutekimaru برای خرید یک آواتار جدید، دانلود شبیه ساز N64، دریافت ایمیل تایید تنظیمات توسط PayPal و تغییر نام حساب کاربری نینتندو او از “Mutekimaru” به “ROWAWAWAWA¥” استفاده کنند. ماهی رایگان برای همه در مجموع هفت ساعت ادامه داشت تا اینکه طعمه آینده سرانجام توانست سوئیچ را خاموش کند.

بخونید:  پس از اینکه هکرها فهرستی از مطالب دزدیده شده را برای فروش فهرست کردند، ایسر نقض اطلاعات را تایید کرد

سرقت هویت زمانی رخ داد که Mutekimaru از پخش زنده YouTube دور بود (برترین‌های زیر). بازی به شکل شنا پیش رفت و ماهی در چندین نبرد پیروز شد. در 1144 ساعت، بازی خراب شد، همانطور که گاهی اوقات بازی ها انجام می دهند، اما بدون حضور Mutekimaru برای رفع این وضعیت، سیستم به ثبت ورودی های ماهی ادامه داد.

کل سرقت به عنوان یک آزمایش شروع شد تا ببیند آیا ماهی می تواند پوکمون اسکارلت و ویولت را بدون کمک کامل کند یا خیر. برای انجام این کار، YouTuber ژاپنی “Mutekimaru Channel” یک وب کم متمرکز بر کاسه ماهی خود راه اندازی کرد. نرم‌افزار ردیابی حرکت ماهی‌ها را هنگام شنا کردن در یک شبکه روکش‌شده پر از ورودی‌های کنترل‌کننده زیر نظر گرفت. اگر یک ماهی مکث کرد یا جهتش را تغییر داد، ورودی کنترلر مرتبط در بازی ثبت می‌شود.

خیلی خنده دار: در یک سری رویدادهای به ظاهر تصادفی عجیب، ماهی حیوان خانگی صاحب سوییچ به حساب eShop او دسترسی پیدا کرد و با استفاده از کارت اعتباری خود به آن پول اضافه کرد. این جنایت در یک پخش زنده بدون نظارت در ویدیو ضبط شد. صدها بیننده مشاهده کردند که ماهی کوچولو هویت صاحب آنها را در حالی که او رفته بود دزدید.