ماوس‌های گیمینگ جدید G502 X لاجیتک با سوئیچ‌های اپتیکال مکانیکی، طراحی‌های زیبا عرضه می‌شوند.

به طور خلاصه: مجموعه ماوس های گیمینگ G502 X لاجیتک سوئیچ های هیبریدی لایت فورس جدید خود را معرفی می کند که تاخیر در برگشت را از بین می برد و از مشکلات دوبار کلیک مصون است. آنها همچنین دارای سنسور بالای شرکت، دکمه تغییر DPI قابل تنظیم و چرخ اسکرول فوق سریع (بی نهایت) هستند.

G502 X Lightspeed و G502 X Plus دارای اتصال بی سیم Lightspeed (اما بدون بلوتوث) با گیرنده دو دستگاه به روز شده هستند که به شما امکان می دهد یک صفحه کلید بازی Logitech G915، G915 TKL یا G715 را روی همان آداپتور بی سیم به طور همزمان کار کنید. علاوه بر این، هر دو ماوس با تشک های شارژ بی سیم Powerplay این شرکت سازگار هستند.

هر دو ماوس از طریق USB-C شارژ می شوند و لاجیتک ادعا می کند G502 X Lightspeed عمر باتری 140 ساعته دارد. نسخه پلاس این زمان را به 120 ساعت بدون نور یا 37 ساعت با RGB روشن کاهش می دهد. همچنین دارای ویژگی تشخیص بازی است که در حالی که ماوس را در دست دارید، LED ها را خاموش می کند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که همه این گونه های G502 X به اشتراک می گذارند دکمه تغییر DPI قابل تنظیم است. کاربران می توانند آن را به عقب برگردانند تا به انگشت شست خود نزدیکتر شوند یا در صورت تداخل با سبک گرفتن آنها، آن را به طور کامل با پوشش خالی موجود جایگزین کنند. موش‌ها همچنین با حسگر پرچم‌دار لاجیتک Hero 25K عرضه می‌شوند در حالی که چرخ اسکرول بسیار سریع G502 اصلی را نگه می‌دارند که می‌تواند به چپ و راست کج شود.

لاجیتک به تازگی سری G502 X را معرفی کرده است، که یک بازسازی اساسی از یکی از محبوب ترین خطوط موس های بازی خود است. موش‌های جدید شکلی مشابه مدل قبلی خود دارند اما ویژگی‌های جدیدی را در عین کاهش وزن اضافه می‌کنند. این مجموعه شامل G502 X سیمی، G502 X Lightspeed بی سیم و G502 X Plus سطح بالا است که نور RGB را اضافه می کند.

مدل‌های جدید G502 X در رنگ‌های سیاه و سفید عرضه می‌شوند و اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس هستند. G502 X سیمی 79.99 دلار قیمت دارد، G502 X Lightspeed 139.99 دلار است، در حالی که G502 X Plus با قیمت 159.99 دلار به فروش می رسد.منبع

هر سه ماوس با سوئیچ های نوری-مکانیکی هیبریدی لایت فورس جدید لاجیتک عرضه می شوند. اینها بازخورد واضح و لمسی سوئیچ‌های مکانیکی را با سرعت و قابلیت اطمینان سوئیچ‌های نوری ترکیب می‌کنند، زیرا تأخیر برگشتی ندارند و مستعد مشکلات دوبار کلیک نیستند.