ماوس گیمینگ Basilisk V3 Pro تمامی زنگ‌ها و سوت‌های Razer را با قیمت 199.99 دلار در خود جای داده است.

به طور خلاصه: Basilisk V3 Pro دارای ویژگی های غنی ترین و پیشرفته ترین ماوس Razer تا به امروز است. این مدل بی‌سیم جدید کاملاً شبیه به نسخه استاندارد و 100 دلاری ارزان‌تر Basilisk V3 است. با این حال، این سنسور از 26K DPI Focus+ دیوانه‌وار به 30K Focus Pro که در داخل DeathAdder V3 Pro اخیراً راه‌اندازی شده توسط Razer است، ارتقا یافته است. آخرین Basilisk همچنین دارای پیشرفت‌های جزئی در جاهای دیگر است، از جمله سوئیچ‌های جدیدتر، نور RGB بیشتر و گزینه نرخ نظرسنجی 4000 هرتز.

داک بی‌سیم همراه با یک کیسه مغناطیسی است که در زیر ماوس قرار می‌گیرد و به آن اجازه می‌دهد به طور ایمن روی داک یا هر منبع شارژ سازگار با Qi دیگری قرار گیرد/شارژ شود. اگر به هر نحوی کیک قابل جابجایی و مغناطیسی را گم کنید، Razer جایگزین آن را به قیمت 19.99 دلار به شما می‌فروشد. علاوه بر این، داک دارای یک فرستنده گیرنده داخلی است که به ماوس اجازه می دهد تا به نرخ نظرسنجی 4000 هرتز برسد.

Razer قبلاً این ویژگی را در DeathAdder V3 Pro از طریق دانگل اختیاری 29 دلاری HyperPolling در DeathAdder V3 Pro ارائه کرده بود. لوازم جانبی اخیر را می توان با این ماوس نیز استفاده کرد.

عمر باتری به طور رسمی تا 90 ساعت از طریق اتصال Razer HyperSpeed ​​رتبه بندی شده است. با این حال، مانند DeathAdder V3 Pro، اگر نرخ نظرسنجی 4K هرتز را فعال کرده باشید، منتظر جریمه قابل توجهی باشید.

با 112 گرم، Basilisk V3 Pro راست‌دست 11 گرم از مدل قدیمی‌تر و با سیم سنگین‌تر است و همچنین از نظر سرعت ردیابی (750 ips در برابر 650 ips)، حداکثر شتاب (70G در مقابل 50G) و چرخه عمر سوئیچ بالاتر است. 90 میلیون کلیک در مقابل 70 میلیون کلیک روی Basilisk V3 استاندارد. مدل جدید در حال حاضر در وب سایت رسمی Razer موجود است و در اواخر این ماه به طور گسترده در دسترس خواهد بود.

بخونید:  محموله‌های تبلت و کروم‌بوک همچنان عادی می‌شوندمنبع

در مورد خود Basilisk V3 Pro، این مدل جدید دارای سوئیچ‌های نوری Gen-3 Razer، نورپردازی زیر نور 13 منطقه‌ای Chroma RGB، چرخ شیبدار HyperScroll 4 جهته با حالت‌های بریدگی و چرخش آزاد، 11 دکمه قابل برنامه‌ریزی، بلوتوث و HyperSpeed ​​Wireless است. پشتیبانی (با اتصال چند دستگاه)، و همچنین ورودی سیمی از طریق کابل Speedflex Type C Razer.

Razer Basilisk V3 Pro جدید به تنهایی 159.99 دلار قیمت دارد. در حالی که این مبلغ هنوز مبلغ بسیار بالایی است، گیمرهایی که پول زیادی در جیب خود دارند، می توانند به دنبال ماوس 199.99 دلاری + داک شارژ بی سیم برای تجربه نهایی ماوس بازی Razer باشند. این لوازم جانبی اختیاری جدید که Mouse Dock Pro نام دارد، در صورت خرید جداگانه 69.99 دلار قیمت دارد و به Basilisk V3 Pro اجازه می دهد تا پتانسیل کامل خود را به نمایش بگذارد.