مایکروسافت آفیس با این معامله به تنها 39 دلار کاهش یافته است، بدون نیاز به اشتراک


مایکروسافت آفیس بیش از 30 سال است که استاندارد صنعتی برای بهره وری بوده است. در حال حاضر می‌توانید مجموعه کامل Office Professional را با مجوز مادام العمر برای Word، Excel، PowerPoint، Outlook و OneNote تنها با 39.99 دلار دریافت کنید. ما قبلاً این معامله شگفت‌انگیز را تبلیغ کرده‌ایم، اما اکنون 20٪ تخفیف اضافی برای مدت زمان محدود دارد. یک بار پرداخت کنید و کارتان تمام شد، بدون تعهد یا اشتراک سالانه.

اگر می‌پرسید چه چیز جدیدی در Microsoft Office Professional 2021 وجود دارد، یکی از نکات برجسته، نویسندگی همزمان در Word، Excel و Powerpoint است. این بدان معناست که می توانید همزمان با دیگران در یک سند کار کنید.

در حین همکاری، می‌توانید به‌طور هم‌زمان بدانید چه کسی در سند شما است، بنابراین می‌توانید نظرات خود را برای یکدیگر ارسال کنید، هنگام ایجاد تغییرات و موارد دیگر، آنها را @ ذکر کنید، بنابراین می‌توانید وقتی همه می‌توانید کار کنید، رفتن به ایمیل‌ها را فراموش کنید. یکپارچه تر

یکی دیگر از تغییرات عمده، به‌روزرسانی بصری است که از سبک تمیزتر با نماد نگاری تک خطی، گوشه‌های پنجره نرم‌تر، پشتیبانی از DPI بالا و حالت‌های روشن/تاریک در همه برنامه‌های آفیس استفاده می‌کند. حالت تاریک در Word نه تنها گزینه نوار ابزار تیره را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه در صورت تمایل، یک بوم تاریک را نیز به شما می دهد.

در پاورپوینت، ویژگی‌های جدید ضبط نمایش اسلاید به شما امکان می‌دهد ضبط ویدیوی ارائه‌دهنده، ضبط جوهر و ضبط با اشاره گر لیزری را انجام دهید. در اکسل، یک افزونه بزرگ XLOOKUP است که جستجوی سطر به ردیف هر چیزی را که در جدول یا محدوده سلولی نیاز دارید اضافه می کند. همچنین، آرایه های پویا و نماهای برگه برای ایجاد نماهای سفارشی از کاربرگ خود بدون ایجاد اختلال در دیگران.

تغییرات دیگر عبارتند از بهبود عملکرد و پایداری در همه برنامه ها، پشتیبانی از فرمت OpenDocument v1.3، ابزارهای طراحی و جوهر به روز شده و این لیست ادامه دارد.

البته جایگزین‌های رایگانی مانند LibreOffice و FreeOffice وجود دارد که ارزش بررسی دارند، اما این معامله باعث می‌شود تا سال‌ها با هزینه‌ای یک‌باره، برنامه‌های Microsoft Office و به‌روزرسانی‌های امنیتی مناسب را برای خود تهیه کنید. اگر به سادگی می‌خواهید آفیس را از رایانه شخصی یا مک خود اجرا کنید، می‌توانید از مزایای این معامله استفاده کنید که بیش از 85 درصد از قیمت معمولی آفیس صرفه‌جویی می‌کند، ویژگی‌های ابری و اشتراک سالانه را حذف می‌کند.

با مایکروسافت آفیس تنها با 39.99 دلار (برای مدت زمان محدود) بهره وری را افزایش دهید. کلیدهای مجوز نرم افزار شما فوراً در دسترس شما قرار می گیرد تا بتوانید Office 2021 را بر روی یک رایانه شخصی ویندوزی یا مک برای استفاده در خانه یا محل کار دانلود و نصب کنید.

توجه: TechSpot ممکن است برای فروش از لینک های موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته کمیسیون دریافت کند.منبع