مایکروسافت ادغام PC Game Pass را به بازی های ابری GeForce Now می آورد

Skrebels می‌نویسد که اعضای Game Pass می‌توانند بازی‌های «انتخابی» را از کتابخانه از طریق GeForce Now پخش کنند، بنابراین برخی از عناوین ممکن است پشتیبانی نشوند.

با این حال، در ماه فوریه، مایکروسافت و انویدیا وارد یک شراکت 10 ساله شدند تا عناوین قبلی (و Activision) را به GeForce Now بیاورند. اکنون، Game Pass نیز در سرویس تیم سبز ادغام شده است.

قبلاً فاش شده بود که فروشگاه مایکروسافت نیز در GeForce Now یکپارچه خواهد شد تا مشترکین بتوانند خریدهای خود را انجام دهند. اضافه کردن PC Game Pass قدم منطقی بعدی به نظر می رسد.

چیزی که باید منتظرش بود: یکی از ناامید کننده ترین جنبه های Nvidia GeForce Now عدم ادغام با PC Game Pass است، اما این مشکل توسط مایکروسافت بررسی شده است. هنگامی که به‌روزرسانی سرویس استریم در ماه‌های آینده منتشر شد، مشترکین می‌توانند عناوین انتخابی Games Pass را با استفاده از عملکرد RTX 4080 ارائه شده در GeForce Now بازی کنند.

سارا باند، سرپرست تجربه خالق ایکس‌باکس، روز یکشنبه در لس‌آنجلس گفت: «می‌توانید کاتالوگ PC Game Pass خود را در تمام دستگاه‌هایی که توسط Nvidia GeForce Now پشتیبانی می‌شوند، بازی کنید».

ارتقای اخیر سطح بالای 20 دلاری GeForce Now به عملکرد مشابه RTX 4080، این سرویس را بسیار جذاب تر کرده است، به خصوص اگر می خواهید حالت Overdrive Cyberpunk 2077 را با نرخ فریم بالا بازی کنید. کمبود بازی و ناتوانی در اجرای عناوین Game Pass دو تا از بزرگترین مشکلات آن بود، اما با توجه به اینکه مایکروسافت در نهایت آنچه را که کاربران می‌خواهند ارائه کرد و یوبی‌سافت به مهمانی پیوست، سرویس انویدیا برای کسانی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند بهتر به نظر می‌رسد. برای خرید یک کارت گرافیک جدید هزینه زیادی کنید.

بخونید:  اگر نتوانید استیکرها را از سوکت های DIMM خود خارج کنید، Asrock یک مادربرد جایگزین برای شما ارسال می کند.منبع

در هر دو نگاهمان به سرویس استریم GeForce Now، از جمله به‌روزرسانی اخیر RTX 4080، از تعداد کم بازی‌های موجود انتقاد کردیم. عدم امکان پخش عناوین موجود از طریق PC Game Pass به ویژه ناامید کننده بود.

در پستی در سایت رسمی ایکس‌باکس، جو اسکربلز، سردبیر Xbox Wire توضیح می‌دهد که این ادغام «کاتالوگ PC Game Pass را قادر می‌سازد تا در هر دستگاهی که GeForce NOW روی آن پخش می‌شود، مانند رایانه‌های شخصی با مشخصات پایین، رایانه‌های شخصی مک، پخش شود. کروم‌بوک، دستگاه‌های تلفن همراه، تلویزیون‌ها و موارد دیگر، و ما این را در ماه‌های آینده عرضه خواهیم کرد.”