مایکروسافت بازی‌هایی را به تیم‌ها اضافه می‌کند و معتقد است که بهره‌وری را افزایش می‌دهند

در همین حال، Wordament یک بازی کلمه ای شبیه Boggle است که بیش از 10 سال پیش عرضه شد. بازی Solitaire و Minesweeper نیازی به معرفی ندارند، زیرا برای چندین دهه جزء اصلی ماشین‌های مبتنی بر ویندوز بوده‌اند.

به طور خلاصه: مایکروسافت بازی‌های کلاسیک مانند Solitaire و Minesweeper را به پلتفرم ارتباطی Teams خود اضافه کرده است، با این باور که به ایجاد ارتباطات، ایجاد اعتماد و بهبود روحیه کلی تیم کمک می‌کند.

برنامه Games for Work از Microsoft Casual Games (یک استودیوی بازی‌های Xbox) شامل مجموعه‌ای از عناوین است که به راحتی قابل بازی هستند و بر عناصر مختلف تیم‌سازی تأکید دارند. در زمان راه‌اندازی، می‌توانید از میان بازی‌های مورد علاقه طرفداران مانند Minesweeper و Solitaire و همچنین بازی‌هایی مانند IceBreakers و Wordament که ممکن است با آن‌ها آشنا نباشید، انتخاب کنید.

نظر شما در مورد بازی های تیم ها چیست؟ آیا فکر می کنید بازی با همکاران در زمان شرکت باعث بهره وری بیشتر افراد می شود یا دوران دورکاری با چالش های پیچیده تری مواجه شده است؟منبع

IceBreakers به ​​عنوان گونه‌ای از This or That توصیف می‌شود، یک بازی مکالمه که در آن بازیکنان بین دو آیتم مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنند. مایکروسافت گفت که می تواند به گفتگوهای پر جنب و جوش و پرشور (مشاهده؟) دامن بزند که ارتباطات را تقویت می کند و روحیه تیم را ایجاد می کند.

مایکروسافت اذعان کرد که برخی ممکن است بازی‌ها در محل کار را حواس‌پرتی بدانند، اما واقعاً معتقد است که مزایای آن بسیار زیاد است. ردموند به مطالعه‌ای در سال 2019 از دانشگاه بریگهام یانگ اشاره کرد که ادعا کرد تیم‌های کاری تازه‌تشکیل شده پس از 45 دقیقه بازی با هم، 20 درصد افزایش بهره‌وری را در کارهای بعدی تجربه کردند.

هر عنوان تعاملی است، برای همه دارای رتبه “E” است و می تواند بین دو تا 250 بازیکن را پشتیبانی کند. علاوه بر این، همه آنها بدون تبلیغات هستند. مایکروسافت اعلام کرد که بازی‌ها به تکامل خود ادامه خواهند داد و عناوین جدیدی بر اساس بازخورد کاربران اضافه خواهند شد.

ردموند گفت که حرکت به سمت کار از راه دور و ترکیبی سرمایه اجتماعی را تضعیف کرده، بر همکاری بین گروهی تأثیر گذاشته و بر حفظ کارمندان تأثیر گذاشته است. بر اساس شاخص روند کار، بیش از 40 درصد از رهبران ایجاد روابط را سخت ترین چالش در محیط های دوردست و ترکیبی می دانند.