مایکروسافت در حال آماده شدن برای بازنگری کلی Windows 11 File Explorer است

یک منطقه جدید “گالری” نحوه مشاهده و سازماندهی تصاویر را در File Explorer بهبود می بخشد. قرار دادن ماوس روی تصاویر، پیش نمایش های بزرگ تری را نشان می دهد.

مدل دیگری نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد زمانی که کاربر اطلاعات یک فایل را در قسمت جزئیات نمایش می دهد و یکپارچه سازی ابر و ایمیل اضافی را آشکار می کند. کاربران می‌توانند فهرست‌هایی را ببینند که نشان می‌دهد سایر اعضای گروه کاری با یک فایل، فایل‌های مرتبط و مکالمات ایمیل مرتبط چه کرده‌اند.

ماکت ها یک هدر بازطراحی شده با یک ردیف ساده از نمادها و یک دکمه هوم را نشان می دهند. رفرش ویژگی هایی مانند کپی و چسباندن را به یک بنر جداگانه در پنجره فایل زیر هدر منتقل می کند.

اعتبار تصویر: Windows Centralمنبع

Windows Central این هفته مدل‌های داخلی را به دست آورد که پیش‌نمایش تغییرات برنامه‌ریزی شده مایکروسافت در فایل اکسپلورر ویندوز 11 را نشان می‌داد. در اواخر سال جاری، این شرکت به طور قابل توجهی برنامه را به روز می کند و در عین حال عملکردهایی را اضافه می کند که به OneDrive و Microsoft 365 متصل می شوند.

چیزی که باید منتظرش بود: مایکروسافت از اوایل سال گذشته تغییراتی را در رابط کاربری File Explorer در ویندوز 11 ایجاد کرده است، اما به نظر می‌رسد تغییرات اساسی‌تری در افق است. این شرکت قصد دارد برخی از ویژگی‌های فعلی برنامه را سازماندهی مجدد کند و در عین حال آن را با ابزارهای دیگر خود ادغام کند.

بخونید:  Starfield was Bethesda's biggest ever game launch with six million players

به نظر می‌رسد که دکمه خانه به صفحه‌ای منتهی می‌شود که پر از موارد توصیه‌شده، پین‌شده و اخیراً دسترسی به آن‌ها است. فایل‌های پیشنهادی در ماکت شبیه فایل‌های اصلاح‌شده اخیر در یک گروه کاری ابری هستند که احتمالاً از OneDrive مایکروسافت و یک فایل اخیراً دانلود شده استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، منابع به Windows Central گفته اند که مایکروسافت ممکن است قابلیت برچسب گذاری فایل ها را اضافه کند و مرتب سازی آنها را آسان تر کند. این شرکت همچنین ممکن است جعبه های هیت را در موارد موجود در File Explorer گسترش دهد تا آن را در صفحه نمایش های لمسی قابل استفاده تر کند. همه موارد اضافه شده به تب های مرورگر وب می پیوندند که مایکروسافت در مارس گذشته برای فایل اکسپلورر ویندوز 11 فاش کرد. این ویژگی به Notepad نیز می آید.

کاربرانی که نمی‌خواهند منتظر قابلیت‌های مدیریت فایل اضافی باشند یا هنوز از ویندوز 10 استفاده می‌کنند، می‌توانند جایگزین‌های فایل اکسپلورر رسمی مایکروسافت را بررسی کنند. بهترین ها شامل Files، RX Explorer، One Commander، TagSpaces و XYplorer هستند.

در حال حاضر، مایکروسافت قصد دارد تا قبل از پایان سال، بازنگری اساسی File Explorer را عرضه کند. این می تواند محور یک به روز رسانی Moment یا به روز رسانی 23H2 ویندوز 11 باشد.