مایکروسافت در حال تغییر نام آفیس است و برنامه ها را به مایکروسافت 365 تبدیل می کند

این پیشنهاد فقط برای سه روز دیگر معتبر است، بنابراین اگر علاقه مند هستید، حتما آن را در اسرع وقت دریافت کنید.منبع

مایکروسافت گفت که انتقال به برند مایکروسافت 365 بر حساب‌ها، پروفایل‌ها، اشتراک‌ها یا فایل‌های موجود تأثیری نخواهد داشت. به ما گفته شده است که تغییرات به طور خودکار اتفاق خواهند افتاد.

در حالی که در مورد این موضوع هستید، هنوز زمان برای دریافت مجوز Office Professional 2021 با تنها 35.99 دلار وجود دارد. این یک تخفیف باورنکردنی 89 درصدی از قیمت معمولی است – یک سرقت ثابت برای یک مجوز مادام العمر که دسترسی کامل به Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Teams، OneNote، Publisher و Access را می دهد. کلیدهای مجوز نرم افزار و لینک های دانلود بلافاصله پس از خرید در دسترس هستند.

خلاصه: بیش از 30 سال از انتشار اولین نسخه مایکروسافت آفیس توسط ردموند می گذرد. مجموعه طولانی مدت برنامه های بهره وری که به کاربران کمک کرده است مقالات، صفحات گسترده و ارائه های بی شماری ایجاد کنند، مسلماً شناخته شده ترین نام تجاری نرم افزار شرکت خارج از ویندوز است. به زودی، زمانی که مایکروسافت با تلاش برای تغییر نام تجاری آفیس به جلو حرکت می کند، خاطره ای دور باقی خواهد ماند.

شایان ذکر است که موارد اصلی مانند Word، Excel، PowerPoint و Outlook به طور کامل از بین نمی روند. آنها به سادگی در مایکروسافت 365 قرار می گیرند. مایکروسافت اضافه کرد: “ما همچنین به ارائه خرید یکباره آن برنامه ها به مصرف کنندگان و مشاغل از طریق طرح های Office 2021 و Office LTSC ادامه خواهیم داد.”

بخونید:  سخت در مقابل نرم: نرم افزار ممکن است دنیا را بخورد، اما سخت افزار بهتر درآمدزایی می کند

ویژگی‌های جدید برنامه Microsoft 365 شامل روش جدیدی برای گروه‌بندی و سازمان‌دهی محتوا با استفاده از برچسب‌های سفارشی، فید محتوایی حاوی اطلاعاتی درباره افرادی که با آنها کار می‌کنید و روی چه چیزی کار می‌کنید و قالب‌های جدید ایجاد محتوا است.

از نوامبر، Office.com با یک نماد جدید، ظاهری جدید و ویژگی‌های تازه به Microsoft365.com هدایت می‌شود. برنامه موبایل آفیس و برنامه آفیس در ویندوز از ژانویه 2023 یکسان خواهند بود و برای همه افرادی که از برنامه‌های آفیس برای کار، مدرسه یا استفاده شخصی استفاده می‌کنند اعمال خواهند شد.

این خبر پس از رویداد سخت‌افزاری سرفیس مایکروسافت منتشر شد که در آن ردموندی سرفیس پرو 9 2 در 1، سرفیس لپ‌تاپ 5 و سرفیس استودیو 2+ را با گرافیک RTX 3060 معرفی کرد. مایکروسافت همچنین اعلام کرد که مجموعه جدید آداپتورهای دسترسی رایانه شخصی آن از 25 اکتبر در دسترس خواهد بود.