مایکروسافت در مورد آنچه در هفت روز اول آزمایش بینگ چت آموخته است

مایکروسافت همچنین گفت که چت مبتنی بر هوش مصنوعی آن “نمونه ای عالی از جایی است که فناوری جدید در حال یافتن محصول متناسب با بازار برای چیزی است که ما به طور کامل تصور نمی کردیم.” یعنی، مایکروسافت اشاره کرد که چگونه مردم از چت به عنوان ابزاری برای کشف عمومی تر جهان و سرگرمی های اجتماعی استفاده می کنند.

با توجه به اینکه این اولین بات مایکروسافت با چت ربات مجهز به هوش مصنوعی نیست (تای را به خاطر دارید؟)، دیدن مبارزه بینگ چت از دروازه تعجب آور نیست.

تصویر بزرگ: یک هفته از زمانی که مایکروسافت موتور جستجوی Bing مبتنی بر هوش مصنوعی خود را در جهان راه اندازی کرد می گذرد. ردموند تا کنون چه آموخته است؟ برای شروع، تعامل در نتایج جستجوی سنتی افزایش یافته است. مایکروسافت همچنین به سرعت اشاره کرد که بازخورد در مورد پاسخ‌های تولید شده توسط بینگ جدید عمدتاً مثبت بوده است، به طوری که 71 درصد از کاربران پاسخ‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را «شست» می‌دهند.

اعتبار تصویر: ولودیمیر هریشچنکومنبع

همانطور که انتظار می رود، مایکروسافت همچنین بازخوردهای زیادی در مورد چگونگی بهبود محصولات جدید خود دریافت کرده است. با توجه به نتایج جستجو، این شرکت گفت که این سرویس با پاسخ هایی که نیاز به داده های به موقع مانند امتیازات ورزشی زنده دارند، دست و پنجه نرم می کند. آنها همچنین در حال برنامه ریزی برای افزایش 4 برابری داده های پایه ارسال شده به مدل برای کمک به پاسخ های واقعی مانند اعداد از یک گزارش مالی هستند، و حتی در نظر گرفته اند یک ضامن که پاسخ ها را بر اساس دقت در مقابل خلاقیت وزن کند.

مایکروسافت همچنین به درخواست‌های زیادی برای ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در هفته گذشته ارائه کرده است توجه کرده است و ایده‌های برتر را برای گنجاندن در نسخه‌های بعدی بررسی خواهد کرد.

با توجه به چت، مایکروسافت متوجه شده است که جلسات طولانی با 15 سوال یا بیشتر می‌تواند باعث تکراری شدن بینگ یا دادن پاسخ‌هایی شود که مفید یا مطابق با لحن طراحی‌شده آن نیستند. به ما گفته شده است که ابزاری برای تازه‌سازی آسان‌تر زمینه یا شروع دوباره از ابتدا می‌تواند به رفع مشکل کمک کند.

ردموند همچنین خاطرنشان می‌کند که در مواقعی، چت سعی می‌کند به پرسش‌ها با لحنی که پرسیده می‌شود پاسخ دهد. مایکروسافت گفت که این سناریو مستلزم اعلان های زیادی است، بنابراین همه آن را تجربه نخواهند کرد. با این حال، آنها به دنبال راه هایی برای مهار آن هستند و به کاربران کنترل دقیق تری می دهند.