متا قرار است هدست واقعیت ترکیبی Quest 3 را پاییز امسال با قیمت 500 دلار عرضه کند

اگر 499.99 دلار در بودجه نیست، شاید کاهش قیمت متا در Quest 2 مناسب باشد.

وقتی صحبت از Touch Pro شد، کاربران می‌توانند برای تجربه برتر به این کنترلرهای کاملاً خود ردیابی شده ارتقا دهند.

چه اتفاقی افتاده؟ خب این خیلی طول نکشید تنها چند روز پس از اینکه مارک گورمن از بلومبرگ برداشت خود را از Quest 3 پس از یک جلسه عملی با یک نمونه اولیه به اشتراک گذاشت، متا رسما این هدست و همچنین قیمت پایین‌تر جدیدی را برای Quest 2 اعلام کرد.

کنترلرهای Touch Plus شامل دوباره طراحی شده اند تا کارآمدتر و ارگونومیک تر باشند. متا حلقه‌های ردیابی بیرونی را حذف کرده است تا کنترل‌کننده‌ها احساس کنند که یک امتداد طبیعی‌تر دستان شما هستند و برای تقویت غوطه‌ور شدن در لمسی از Touch Pro استفاده کرده است.

این غول رسانه های اجتماعی گفت که Quest 3 در اواخر پاییز امسال در تمام کشورهایی که Quest قبلاً پشتیبانی می شود ارسال می شود. قیمت برای مدلی با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی از 499.99 دلار شروع می شود، اگرچه واحدهایی با فضای بیشتری نیز در دسترس خواهند بود.

متا در رویداد مجازی Meta Connect در 27 سپتامبر قول داده بود که اطلاعات بیشتری را در مورد Quest 3 به اشتراک بگذارد.منبع

متا همچنین یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری آتی را برای Quest 2 و Quest Pro منتشر کرد که عملکرد بیشتری را باز می‌کند. در آزمایش، این شرکت شاهد بهبود تا 26 درصد در سمت CPU است. در Quest 2، سرعت GPU با به روز رسانی تا 19 درصد بیشتر است.

بخونید:  مدیر نرم افزار تسلا اعتراف کرد که ویدیوی آزمایشی Autopilot 2016 اجرا شده است

در مورد ویژگی‌ها، متا گفت که Quest 3 با بالاترین وضوح نمایشگر خود در کنار پنکیک اپتیک عرضه می‌شود تا محتوا را حتی بهتر از قبل نشان دهد. هدست جدید دارای نمایه نوری 40 درصد باریک‌تر است که منجر به بدنه‌ای شیک‌تر می‌شود که پوشیدن آن راحت‌تر است. این چیپست نسل بعدی Qualcomm Snapdragon است که می تواند بیش از دو برابر عملکرد گرافیکی در مقایسه با تراشه Quest 2 ارائه دهد.

از 4 ژوئن، متا قیمت هدست نسل فعلی خود را به 299.99 دلار برای نسخه 128 گیگابایتی و 349.99 دلار برای مدل 256 گیگابایتی کاهش خواهد داد. در حال حاضر، این مدل ها به ترتیب 399.99 دلار و 429.99 دلار قیمت دارند، بنابراین با قیمت اصلاح شده تخفیف مناسبی دریافت می کنید.