مجموعه‌ای لایو اکشن Dungeons & Dragons به Paramount+ می‌آیند

Deadline گزارش می دهد که Paramount+ برنده مناقصه ای برای تولید یک سریال تلویزیونی بر اساس فرنچایز Dungeons & Dragons شده است. این سرویس استریم با Entertainment One (eOne) در این پروژه همکاری کرده و از کارگردان Dodgeball: A True Underdog Story، Rawson Marshall Thurber برای نویسندگی و کارگردانی پایلوت استفاده کرده است.

به طور خلاصه: اگر مشتاقانه منتظر اکران آینده فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves هستید، ممکن است خوشحال شوید که بدانید پارامونت به تازگی موافقت کرده است که یک سریال لایو اکشن D&D را از طریق سرویس استریم خود به نمایش درآورد. این خلبان در مراحل اولیه تولید است و راسون مارشال تربر نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد.

تهیه‌کنندگان هنوز سریال را انتخاب نکرده‌اند، اما دیدن نام دواین «The Rock» جانسون تعجب‌آور نخواهد بود. تربر با جانسون در سه فیلم آخرش، Red Notice، Skyscraper و Central Intelligence همکاری کرد. با این حال، رزومه کوتاه تربر که نشان می دهد او تنها شش فیلم را بین سال های 2004 تا 2021 کارگردانی کرده است، سؤالاتی را در مورد کیفیت تولید ایجاد می کند. هر شش فیلم توربر نقدهای متوسطی از منتقدان و تماشاگران دریافت کردند. با این حال، طبق گزارش ها، Red Notice رکورد بیننده نتفلیکس را شکست و توربر قبلاً برای دنباله آن قرارداد امضا کرده است.

دارنده IP Dungeons & Dragons، Hasbro، eOne را در سال 2019 با آرزوی ظاهری تطبیق برخی از ویژگی‌های آن برای تلویزیون خریداری کرد. چشم انداز مایکل لومباردو، رئیس تلویزیون جهانی، این است که این سریال تنها شروع یک دنیای سینمایی D&D با اکشن زنده باشد، با دیگر نمایش‌ها و فیلم‌های «فیلم‌نامه‌ای و بدون فیلمنامه» که هنوز اعلام نشده است.

بخونید:  "Dune: Awakening" یک MMO بقا در جهان باز است که در Arrakis جریان دارد

شرکت تولید eOne این ایده را در ماه نوامبر خریداری کرد. رقابت برای ساخت این نمایش بسیار شدید بود و پارامونت در نهایت بالاترین پیشنهاد را داشت (نامشخص). به نظر می‌رسد که پارامونت و eOne در حال دوبرابر کردن فرنچایز D&D هستند، حتی اگر فیلم اقتباسی تمام‌قد آنها، Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves، تا 31 مارس در سینماها اکران نشود.

یکی از چیزهایی که این سریال برای آن در نظر گرفته است، تجدید علاقه به بازی‌های رومیزی D&D است که عمدتاً به دلیل استفاده از آن به عنوان یک تکیه‌گاه/موضوع برجسته در سریال پرطرفدار نتفلیکس Stranger Things ایجاد شده است. بازی‌ای که زمانی یک بازی جذاب و البته سرگرم‌کننده بود که در زیرزمین‌های مادرمان انجام می‌شد، اکنون با پادکست‌ها، وب‌سایت‌ها، جلسات پخش زنده و کالاهای غیربازی اختصاص داده شده به این برند به یک سرگرمی مدرن تبدیل شده است. شاید این شتاب برای سوق دادن سریال به سمت موفقیت کافی باشد. یک نمایش خوب باکس آفیس برای Honor Among Thieves نیز کمک کننده خواهد بود.منبع