مجموعه تلویزیون‌های Fire Expanded شامل مدل‌های QLED بیشتر و مجموعه‌های مقرون‌به‌صرفه سری ۲ می‌شود.

تلویزیون های Fire TV Omni QLED به زودی در اندازه های صفحه نمایش 43، 50 و 55 اینچی در دسترس خواهند بود و به انواع 65 و 75 اینچی که در حال حاضر در خط تولید هستند، می پیوندند. مدل‌های این خط دارای نوردهی محلی با آرایه کامل تا ۹۶ ناحیه هستند و از فناوری نمایشگر تطبیقی ​​Dolby Vision و HDR10+ پشتیبانی می‌کنند.

مجموعه‌های جدید Fire TV Omni QLED از امروز برای پیش‌سفارش در دسترس هستند و در 11 می در فروشگاه‌های Best Buy و به صورت آنلاین عرضه خواهند شد. قیمت 449.99 دلار برای مدل 43 اینچی، 529.99 دلار برای نسخه 50 اینچی و 599.99 دلار برای مدل 55 اینچی تعیین شده است. جالب اینجاست که Omni QLED 65 اینچی در حال حاضر با قیمت 599.99 دلار به فروش می رسد در حالی که مدل 75 اینچی با قیمت 1099.99 دلار به فروش می رسد.

برای افراد ناآشنا، Ambient Experience از حسگرهای حضور داخلی برای تشخیص زمانی که یک فرد وارد اتاق می‌شود استفاده می‌کند و الکسا را ​​برای نمایش اطلاعات قابل مشاهده فعال می‌کند. کاربران همچنین می توانند از طریق این مجموعه از الکسا برای کنترل دستگاه های هوشمند مانند زنگ های ویدیویی یا ترموستات های متصل استفاده کنند.

به طور خلاصه: آمازون مجموعه تلویزیون های Fire TV Omni QLED خود را با معرفی سه اندازه جدید گسترش داده است و خانواده جدیدی از مجموعه های مقرون به صرفه را با قیمت 199.99 دلار راه اندازی کرده است. آمازون گفت اندازه های جدید به مشتریان این امکان را می دهد که از ویژگی تجربه محیطی آن در هر فضایی از خانه لذت ببرند.

بخونید:  ستاره شناسان شاهد یک ستاره در آخرین روزهای خود هستند که یک سیاره غول پیکر را می بلعد

دانیل راوش، معاون دستگاه ها و خدمات سرگرمی آمازون، خاطرنشان کرد که این شرکت تا به امروز بیش از 200 میلیون پخش کننده استریم Fire TV و تلویزیون هوشمند فروخته است. به ما گفته می شود که مجموعه های جدید برای اولین بار در بریتانیا، آلمان و مکزیک عرضه خواهند شد.

این غول تجارت الکترونیک همچنین سری جدید Fire TV 2 خود را به پایان رساند. این مدل‌های سطح پایه در اندازه‌های 32 و 40 اینچی در دسترس هستند و به وضوح HD محدود می‌شوند (720p برای مجموعه کوچک‌تر و 1080p برای مدل بزرگتر). علیرغم اینکه مدل های مقرون به صرفه ای هستند، برخی از امکانات رفاهی موجود مانند پشتیبانی از HDR 10، HLG و Dolby Digital Audio، و با یک کنترل صوتی الکسا Fire TV ارائه می شوند.

در همین حال، مجموعه‌های Fire TV سری 2 از امروز با قیمت 199.99 دلار در دسترس هستند.منبع