محبوب ترین محل کار یکی از معدود غول های فناوری در این لیست 100 برتر است

یکی دیگر از دلایل خوشحالی کارگران دل، باز بودن شرکت برای کار از راه دور است. ZDNet اشاره می کند که 90٪ از کارمندانش این گزینه را دارند و می توانند هر سال به مدت 29 روز از هر نقطه در سراسر جهان کار کنند. اپل و تسلا ممکن است بخواهند توجه داشته باشند.

اعتبار سرصفحه: کریستینا موریلومنبع

بسیاری از نام‌های قابل تشخیص در فهرست گم شده‌اند: گوگل، انویدیا، فیس‌بوک، توییتر و غیره. حتی اپل که به ارائه بهترین محیط ممکن به کارکنان افتخار می‌کند، غایب است. اما پس از آن کارگران آن طوماری را علیه دستور بازگشت شرکت به دفتر راه اندازی کردند. به جز Dell، یکی از تنها شرکت های بزرگ فناوری دیگر در 100 شرکت برتر، Cloudflare با رتبه 55 است.

به طور خلاصه: صنعت فناوری با وجود فشارهای زیاد، ساعات طولانی و در برخی موارد عدم امنیت، به دلیل اینکه مکان خوبی برای کار است، شناخته نشده است – حتی اگر پول خوب باشد. این می تواند توضیح دهد که چرا تقریباً هیچ یک از تایتان های مشهور در لیست 100 مکان کاری محبوب سال 2022 قرار نمی گیرند، به استثنای شرکتی که در رتبه اول قرار دارد.

با کمال تعجب، شرکتی که بیشترین تعداد کارمند را در میان 100 کارمند برتر دارد، رتبه اول را نیز دارد: Dell. شرکت مادر Alienware به دلیل اینکه به کارمندان اجازه می دهد سرنوشت خود را از طریق Career Hub خود کنترل کنند، جایی که می توانند برنامه های توسعه خود را ایجاد کنند، مورد ستایش قرار گرفته است که منجر به پر شدن بیشتر مشاغل مدیریتی Dell در داخل می شود. رضایت شغلی و روسایی که برای بازخورد ارزش قائل هستند نیز به عنوان نکات مثبت بزرگ ذکر شد.

بخونید:  بازی بعدی Civilization در حال توسعه است زیرا Firaxis تغییرات رهبری را اعلام می کند

نیوزویک با موسسه بهترین عمل (BPI) مستقر در فلوریدا برای بررسی 1.4 میلیون کارمند در 450 شرکت، از سازمان‌های کوچک گرفته تا شرکت‌های بزرگ، همکاری کرد تا دریابد کدام شرکت‌ها بیشترین عشق را از کارگران خود ایجاد می‌کنند. رتبه‌بندی‌های عمومی خارجی از سایت‌هایی مانند Glassdoor و تحقیقات اضافی نیز برای تعیین رتبه‌بندی استفاده شد.

غول نرم افزاری SAP America در رتبه دوم قرار دارد. مانند Dell، موقعیت آن تا حدی به لطف توسعه کارکنان آن است. این شرکت یک انکوباتور داخلی برای کارمندان دارد تا سرمایه گذاری های جدید را راه اندازی کنند.

نتایج نشان می‌دهد که شادی کارکنان ناشی از عوامل متعددی است، از جمله ارائه کار از راه دور، فرصت‌های پیشرفت شغلی، مزایایی مانند طرح‌های 401(k) و رویکرد کار گروهی، همکاری و اخلاق.

شرکت‌های فناوری دیگری که در بین ده شرکت برتر قرار گرفته‌اند، شرکت مشاوره فناوری اطلاعات سیاتل آواناد (سوم)، شرکت فناوری منابع انسانی ZipRecruiter (هفتم)، و شرکت نرم‌افزار سانفرانسیسکو Zapier (نهم) هستند.