مد عظیم Skyrim با الهام از کلاسیک BioWare بیش از 9000 خط گفتگو اضافه می کند.

TheBawb در حال کار بر روی به روز رسانی است که شریک عاشقانه بازیکن (در صورت وجود) را به عنوان یک نامزد ازدواج در پایان خط تلاش خود تبدیل می کند. قابل ذکر است، این به روز رسانی به کاربران نیازی به پخش مجدد تلاش برای اعمال تغییرات ندارد.

توسعه‌دهنده همچنین می‌خواهد دنیای Oblivion را با دارایی‌های باکیفیت‌تر بازسازی کند، انیمیشن آغوشی را با یک انیمیشن بوسه عوض کند، شوخی‌های بی‌حرکتی مهمانی را اضافه کند و یک پورت Xbox ایجاد کند، اما در حال حاضر هیچ جدول زمانی برای چنین تغییراتی وجود ندارد.

Warden of the Coast هیچ الزامی خارج از بازی پایه ندارد. برای نصب، به سادگی بسته را از حالت فشرده خارج کرده و فایل ها را به پوشه داده Skyrim خود اضافه کنید.

می‌پرسید چرا همراهان به سبک BioWare؟ این یک درخواست شغلی بی شرمانه است. در انتهای صفحه مود، TheBawb تصویری را اضافه کرد که از BioWare درخواست شغل می کرد. مطمئناً این یکی از راه‌های متمایز کردن رزومه شما از دیگر افراد است.منبع

Skyrim در سال 2011 فرود آمد، اما با توجه به تمام نسخه های جدید بازی که به طور مداوم منتشر می شوند، احساس نمی کند که مدت زیادی پیش باشد. آخرین نسخه، نسخه Anniversary، کمی بیش از یک سال پیش پایین آمد.

Warden of the Coast از کاربر Nexus Mods TheBawb یک ماجراجویی کاملاً صوتی است که از مکانیک بازی Dragon Age و Mass Effect الهام گرفته شده است. در آن، شما به جزیره ای منزوی سفر خواهید کرد تا وفاداری 9 همراه را به دست آورید، مانع از به دست گرفتن قدرت یک ارباب دادگر شوید و بار دیگر دروازه های Oblivion را ببندید – همه اینها در حالی که دو دنیای جدید و 19 فضای داخلی جدید را کاوش می کنید.

بخونید:  کد منبع BIOS Alder Lake در GitHub ارسال شد

هر همراه دارای خط جستجوی وفاداری مربوط به خود با بیش از 9000 خط گفتگوی صوتی ترکیبی از 27 بازیگر است. به ما گفته می‌شود که بازیکنان می‌توانند در حین مبارزه، همراهان را ارتقا دهند و آنها را احیا کنند. همچنین هفت خط جستجوی عاشقانه و پنج پایان اصلی با 10 تا 15 ساعت گیم پلی در هر بازی وجود دارد.

به طور خلاصه: تعطیلات نزدیک است و من می توانم فقط به تعداد انگشت شماری از هدایایی فکر کنم که مدام هدیه می دهند. The Elder Scrolls V: Skyrim در میان آن‌ها قرار دارد و یک مد جدید در اندازه DLC اکنون حجم زیادی از محتوای تازه را به شگفتی جاودانه اضافه می‌کند.