مراقب ایمیل‌های فیشینگ از طرف 2K Games Support باشید، این ایمیل هک شد

حداقل یک مشتری گزارش شده است ایمیل مشکوک نه ساعت قبل از اینکه 2K Support تایید و هشدار خود را توییت کرد. پشتیبانی او را با پاسخ به این که ایمیل از یک «حساب رسمی 2K» نیست و اینکه شرکت مسئولیتی در قبال بازیابی حساب‌ها «پس از استفاده از خدمات فعالیت‌های تایید نشده» نخواهد داشت – هر چه که باشد، منفجر کرد.

به نظر می رسد که Take-Two ممکن است نیاز داشته باشد تا به این موضوع بپردازد که چه کسی مسئول امنیت سایبری آن است. سرویس‌های پشتیبانی 2K با هک عظیم GTA 6 که تعداد زیادی ویدیو و اسکرین شات آزمایشی را فاش کرد، نفوذ دیگری را گزارش می‌کند که ممکن است ایمیل‌های مشتریان را درز کرده باشد. تنها جزئیات کمی در مورد این حمله به اشتراک گذاشت.

روز سه شنبه، یک هکر اعتبار حساب یکی از فروشندگان 2K را در اختیار گرفت که به ارائه پشتیبانی مشتری کمک می کند. پس از ورود به سیستم، بازیگر بد به آدرس های ایمیل مشتریان دسترسی پیدا کرد و ایمیل هایی با ظاهر رسمی حاوی یک پیوند مخرب ارسال کرد.

وقتی باران می‌بارد، می‌بارد: Take-Two که هنوز هم از نشت GTA 6 در آخر هفته نگران بود، با یک نقض اطلاعات دیگر مواجه شد. این بار زیرمجموعه 2K Games ضربه خورد که یک هکر به یک حساب پشتیبانی داخلی دسترسی پیدا کرد و شروع به ارسال ایمیل‌های رسمی 2K با پیوندهایی به یک وب‌سایت فیشینگ کرد. هنوز مشخص نیست که Take-Two این نفوذ را مهار کرده است یا خیر و چند مشتری تحت تأثیر قرار گرفته اند یا خیر، اما کل بخش پشتیبانی 2K تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

بخونید:  آینده RISC V چیست؟