معرفی صرافی کوینکس Coinex.com؛ نحوه ثبت نام، واریز و برداشت رمزارز در صرافی کوینکس

صرافیهای ایرانی عموما امکانات کمتری دارند و ارزهای کمتری را پشتیبانی میکنند. صرافی کوینکس و کوین بیس، هر دو جزو صرافیهای امن و محبوبی هستند که معاملات ارزهای دیجیتال روزانه در آنها صورت میگیرد. در این صرافی نرخ کارمزد به دو عامل بستگی دارد، روش پرداخت کارمزد (در صورتی که از توکن CET استفاده کنید، 30 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.) و میزان توکن CET شما (چه در حساب چه در کیف پولی که به حساب صرافی متصل کردهاید. قسمت بعدی TOTP Authentication احراز هویت دو عاملی (۲FA) راهی برای افزایش امنیت حساب شما است. 1- اولین راه برای افزایش امنیت انتخاب پسورد قدرتمند هستش.

این ویژگی برای نظارت به روی جفت های معاملاتی مختلف و تایم فریمها بسیار مناسب است. برای مثال اگر 50 درصد را انتخاب کنید، نیمی از دارایی شما برای خرید این ارز دیجیتال در نظر گرفته می شود. این عدد به معنای این است که اگر ارزش اتریوم به ۱۲۰۰ دلار کاهش یابد شما دارایی خود را از دست میدهید. شماره ۱: در ID type از شما میخواهد که نوع مدرک خود را انتخاب کنید که این گزینه برای ما ایرانیان حق انتخاب ندارد و بهصورت پیشفرض روی پاسپورت میباشد. صرافی کوینکس برای ایرانیان را در این مطلب برای شما عزیزان شرح دادیم و با ویژگی هایی که این صرافی برای ایرانیان به همراه دارد، با شما عزیزان صحبت کردیم. در واقع میتوان گفت که کیف پول من بهترین کیف پول دیجیتالی برای ایرانیان می باشد چرا که برطرف کننده تمام خواسته های آنها هست.

فعالیت در ضریب اهرم کراس، استراتژیهای مخصوصی دارد. در ضریب اهرم کراس علاوه بر میزان دارایی که وارد معامله کرده و با آن ترید انجام میدهید؛ آن مقدار از دارایی که در اکانت فیوچرز کوینکس موجود است نیز تحت ریسک معاملات بوده و دچار سود یا ضرر میشود. در بخش معاملات صرافی کوینکس، قسمتی به نام leverage یا ضریب اهرم وجود دارد. کاربران میتوانند ارزهای دیجیتال برجسته از جمله اتریوم، ETC، لایت کوین، ریپل و بسیاری را در CoinEx تبدیل یا معامله کنند.

و توسط این ارز رمزها حساب خود شارژ نمایید.

پیشنهاد ما استفاده از پروتکل ترون است USDT-TRC20 که در بستر بلاکچین ترون میباشد، است … در بخش Withdraw، ۳ نوع پروتکل پیش روی ما است … به عبارت سادهتر هر آدرسی که در اکانت انتقالدهنده پروتکل آن انتخاب شده است باید در اکانت دریافتکننده نیز همان باشد زیرا در غیر این صورت پول شما از بین میرود. قیمت لیکوئید قیمتی را نشان میدهد که اگر قیمت order و قیمت بازار به آن عدد برسد معامله ما لیکوئید شده و دارایی فرد از بین میرود. اگر از کیف پول موبایلی استفاده میکنید به جای کپی کردن آدرس، میتوانید کد QR را اسکن کنید. اگر هر رمز ارز دیگری بهجز تتر را انتقال دهیم تنها با رمز ارز انتخابشده امکان انجام معامله وجود دارد؛ که در این حالت در گزینه Coin-M Contarcts رمز ارز انتخابشده نمایش داده میشود. با انتخاب ارز کلیککردن روی گزینه Transfer که به معنای انتقال است، به مرحله بعد در استیککردن ارز دیجیتال منتقل میشوید.

به گونه ای که در حال حاضر بر اساس تحقیقات صورت گرفته، بیش از 60 درصد کاربران این صرافی ایرانی هستند که این مساله نشان دهنده مزیت های صرافی کوینکس برای ایرانیان است. جزییات: کاربران صرافی کوکوین میتوانند تا تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور) در این برنامه شرکت کنند. اگرچه کاربران ایرانی نیز میتوانند از صرافی کوکوین استفاده کنند، ولی منظور این نیست که با آی پی ایران میتوانند در این وبسایت فرایند احراز هویت (که البته اختیاری است) را نیز انجام دهند. صرافی CoinEx از همه کشورهای جهان از جمله اتحادیه اروپا، انگلیس، ایالات متحده، استرالیا و کانادا کاربران را میپذیرد. صرافی کوینکس با نشان تجاری CoinEx در دسامبر ۲۰۱۷ راه اندازی شد. Via Wallet یک کیف پول دیجیتال است که از چندین ارز پشتیبانی می کند و رابط کاربری آن بسیار مشابه با Coinex Exchange می باشد.

ویژگی Lending صرافی کوکوین در واقع یک پلتفرم همتا به همتا (P2P) قرض دهی است که به کاربران امکان قرض دادن کریپتو کارنسیها را در ازای سود فراهم میکند. اما در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی روی موضوع نحوه برداشت از صرافی کوکوین تمرکز کنیم. از این رو ، می تواند به سرعت معاملات ارز رمزنگاری شده را پردازش کند تا کاربران بتوانند ظرف چند دقیقه واریز / برداشت وجه کنند. تا کنون، خدمات واریز و برداشت 31 توکن باز شده و توکنهای بیشتری نظیر بیت کوین، اتریوم و تتر به زودی به حالت عادی بازخواهند گشت. بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم حتما مقداری از این توکن را در سبد خرید خود قرار دهید. دقت کنید که شما در اکانت A بر روی بستر USDT-TRC20 در حال انتقال هستید، بنابراین حتماً در اکانت B نیز آدرسی که کپی میکنیم باید در بستر USDT-TRC20 باشد.

در این صرافی این امکان وجود دارد که بدون انجام مراحل احراز هویت شما بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال در خارج بپردازید. از این رو برای کاربران ایرانی بسیار مناسب است؛ چون دیگر نیازی به ثبت نام در صرافیهای خارج از کشور ندارند مخصوصاً کشورهایی که ایران را تحریم کردهاند. صرافیهای ارز دیجیتال بد و غیر مشهور در هر دوی این فاکتورها و معیارها نمرههای بسیار بدی کسب میکنند، اما در نقطه مقابل صرافیهای قوی و قدرتمندی همچون کوینکس در بازارهای مالی در کنترل ریسک بسیاری قوی بوده و عملکرد بسیار خوبی را به نمایش گذاشتهاند که باعث شهرت آنها شده است، اما منظور ما از سطح کنترل ریسک چیست؟ درواقع این قراردادها بر اساس قیمت و تاریخی که معاملهگران مشخص میکنند، در آینده خریدوفروش میشوند. پس از Confirm ایمیل در یک فاصله مشخص مقدار دارایی که انتقال دادهاید از حساب A شما بهحساب B شما انتقال میابد …

سفارشات مارکت فوراً پر می شود، که در نتیجه بهترین راه برای خرید یا فروش سریع است. در ضریب اهرم ایزوله فیوچرز کوینکس، بخشی از دارایی که وارد معاملات شده است، متوجه ریسک بوده و دچار ضرر و زیان و یا سود میشود. ضریب اهرم دارایی شما را در عددهای مختلفی ضرب میکند. این میزان با ضریب اهرم انتخابشده ۳x نمایش داده میشود. فیوچرز کوینکس بخشی است در صرافی کوینکس که اجازه معامله با لوریج یا اهرم در قالب پیش بینی صعود قیمت یا ریزش قیمت میدهد. قراردادهای آتی یا فیوچرز تحت عنوان perpetual در سایت صرافی نمایش داده میشوند. در زمان نوشتن این مطلب، صرافی KuCoin از بیش از 400 جفت رمزارز مختلف پشتیبانی میکند؛ به عنوان مثال جفت ارز BTC/ETH، یعنی تبدیل بیت کوین به اتریوم. در حال حاضر، این صرافی امکان معاملات اسپات، مارجین تریدینگ، ترید همتا به همتا (p2p) ارز فیات، استیکینگ و وام را ارائه میدهد.

با نگهداشتن نشانگر موس بر روی هر دارایی یک گزینه deposit و یک گزینه Withdraw را مشاهده خواهیم کرد … به این دلیل صرافی ها در بازار ارز دیجیتالی گزینه بسیار مهمی هستند که نباید از آنها غافل شد و باید بهترین صرافی ها را برای خرید و فروش و انجام معاملات در نظر گرفت. اما در کنار امکان بهره مندی از تخفیف در معاملات برای دارندگان این توکن، مزایای دیگری نیز برای این توکن در نظر گرفته شده است که در ادامه به آن میپردازیم. کارمزد دریافتی صرافی بابت سپردهگذاری، انجام معاملات و برداشت آنقدر اهمیت دارد که میتواند جهت کلی معاملاتتان را تغییر دهد. خرید و فروش آسان ارز دیجیتال، تامین امنیت خریدار و فروشنده، سرعت بالا در خرید و فروش و قیمت لحظهای، قیمت مناسب به دلیل وجود رقابت و عدم نگرانی از بابت تحریم، همه و همه از امکاناتیست که کوینکس در اختیار کاربرانش قرار داده است.

یا اگر متضرر شوید، ۱۰۰ دلاری که با آن اتریوم ترید کردهاید، دچار ضرر میشود. اگر میخواهید با آموزش کامل و رایگان صرافی کوینکس «Coinex» و شیوه کار با آن آشنا شوید، ویدئو ها را تماشا نمایید، بهتون قول میدهیم در هیج کجا این آموزش صرافی کوینکس را پیدا نخواهید کرد پس ما با ما همراه باشید. صرافی کوکوین در آگوست 2017 کار خود را آغاز کرد و اکنون در رتبه 12جدول صرافیهای متمرکز جهان قرار دارد. بهتر است برای شروع با ضریب اهرم ایزوله و با ضریب حداکثر ۳x کار شود.

با این حال، هنگام انجام این معامله باید نرخ بهره را نیز به عنوان یکی از هزینههای خود در نظر داشته باشید. تنها در بخش Amount میزان ارزی که قصد دارید خریداری کنید ( به عنوان مثال 1 بیت کوین ) را وارد نمایید. بهعنوان جمعبندی نهایی میتوان با اندکی مقایسه متوجه شد که در حال حاضر بین دو صرافی کوینکس یا بایننس، صرافی کوینکس گزینه مناسبتری برای کاربران ایرانی بهخصوص افرادی که به تازگی قصد شروع کار با صرافیهای خارجی را دارند است. در صرافیهای داخلی اگر با مشکل کد دو عاملی مواجه شدید میتوانی به راحتی آن را حل کنید. اگر متضرر شوید میزان ضرر از دارایی اصلی شما کسر میشود.

و بعد در قسمت Attachments باید فایل یا مدارک لازم یا عکس از اطاعات بیشتر را آپلود می کنید و در نهایت روی سابمیت submit کلیک می کنید. در قسمت فیوچرز کوینکس و یا perpetual صرافی کوینکس، شما میتوانید پولی را از فردی قرض کرده و با افزودن دارایی خود به پولی که قرض گرفتهاید، معاملات موردنظرتان را انجام دهید. در صورتی که سفارشی را با موفقیت در پلتفرم فیوچرز کوکوین ثبت کرده باشید؛ میتوانید در لیست پوزیشنهای باز و متوقف شده خود را بررسی یا لغو کنید. در بالای صفحه دارایی موجود در حساب کاربریتان در کوکوین را میتوانید بر حسب بیت کوین و دلار مشاهده کنید. نحوه شارژ حساب کوینکس به همین آسانی که مشاهده کردید است و به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و معاملات خود را در صرافی کوینکس ادامه دهید. این استخر سال 2016 در کشور چین با هدف استخراج ارز دیجیتال شروع به کار کرد.

کاربران می توانند علاوه بر توکن های دیگر ، انواع ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین ( BTC )، اتر ( ETH ) و تتر ( UST ) را خریداری، بفروشند، معامله کنند و ارسال کنند. با توسعه صرافی های پیشرفته در بازار ارزهای دیجیتال، صرافی ها بخش های مختلفی را در پلتفرم های خود ایجاد کردند که همین موضوع باعث رونق هرچه بیشتر این بازار شد. و توسط این ارز رمزها حساب خود شارژ نمایید. سپس در صفحه بعد که برای شما باز می شود مقابل گزینه google verification روی set کلیک نمایید. برای برداشتهای کمتر از مبلغ 10 هزار دلار در هر ۲۴ ساعت نیازی به احراز هویت نیست.

شماره ۱: Disable Your Account در صورتی که تصمیم دارید حساب کاربری خود را غیرفعال کنید، روی آن کلیک میکنید. اگر کاربری از این توکن نگهداری کند، از طرف صرافی از تخفیف قابل قبولی در کارمزد معاملات بهره مند می شود. اگر به دنبال بررسی ارز دیجیتال خاصی هستید، نام و یا نماد آن را در این بخش جستجو کنید تا اطلاعات آن به شما نمایش داده شود. اگر رمز ارز USDT یا تتر را انتقال دهیم با آن میتوانیم چهار رمز ارز BTCUSDT، ETHUSDT، LTCUSDT و BCHUSDT را وارد معامله کنیم. درصورتیکه در این معاملات سود کنید چند برابر بیشتر از حد نرمال سود کرده و همچنین اگر متحمل ضرر شوید چند برابر بیشتر از حد نرمال ضرر خواهید کرد. معاملات فیوچر، سرمایه گذاریهای با سود ثابت و بسیاری از بخشهای جذاب دیگر از جمله برنامههای توسعهای و پر مخاطب موجود در صرافیهای معتبر است.

Taker: در این حالت صرافی از طریق گزینه market خرید و فروش را برای iranarzdigital شما انجام میدهد. برای اینکه بتوانید در صرافی کوینکس به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید نیاز است. در کادر دوم نیز حسابی را که باید ارز دیجیتال به آن منتقل شود قرار میدهیم (حساب فیوچرز). این کد را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس بر روی گزینه “Next” کلیک کنید. شماره ۳: در زیر Front of ID document کادر مربع شکلی قرار دارد که از شما می خواهد عکسی از جلوی مدرک خود آپلود کنید که برای پاسپورت عکس صفحه اول که شامل مشخصات شما میباشد، منظور هست، که با کلیک روی کادر مربعی میتوانید عکس مدرک خود را آپلود کنید.