ممکن است آیفون 15 پرو به دکمه های لمسی فعال نشود

برخی بر این باورند که اپل در نهایت در تلاش است تا یک آیفون بدون دکمه و پورت بسازد که کاملاً به دکمه های لمسی و شارژ بی سیم متکی باشد و این گام مهمی در این سفر خواهد بود.

تامین کنندگان مرتبط با ویژگی پیشنهادی از قبل از گزارش Kuo رنج می برند. Cirrus Logic که IC های کنترلر را تولید می کند و تامین کننده Taptic Engine AAC Technologies هر دو در اخبار حدود 15 درصد کاهش یافته اند.

کو گفت که سری آیفون 15 پرو در حال حاضر در مرحله تست اعتبار سنجی مهندسی (EVT) قرار دارد، به این معنی که هنوز زمان برای تغییر طراحی گوشی به یک صورت وجود دارد. همانطور که گفته شد، حذف طراحی دکمه جدید باید فرآیند توسعه و آزمایش را ساده کند، زیرا دکمه های فیزیکی از قبل ثابت شده اند.

منبع

حذف طراحی دکمه حالت جامد توسط دو مدل آیفون 15 پرو، تأثیر منفی بر Cirrus Logic و AAC / �…�款iPhone 15 Pro�-æ¶Âåº�…�æÂèéÂµè¨ سیروس لاجیک

– éÂæÂÂé¤ (Ming-Chi Kuo) (@mingchikuo) 12 آوریل 2023

چرا مهم است: انتظار می‌رفت آیفون‌های درجه پیشرفته بعدی اپل تا حد زیادی با دکمه‌های حالت جامد پاور و ولوم مبتنی بر لمس لمسی عرضه شوند، اما طبق گزارش‌ها، این گزینه دیگر در کارت‌ها وجود ندارد. مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، گفت که مشکلات فنی حل نشده قبل از تولید انبوه، مانع از اتخاذ طراحی دکمه های حالت جامد برنامه ریزی شده برای آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس می شود.

بخونید:  در اینجا اولین نگاهی به فیلم بعدی Super Mario Bros داریم