مود Zelda: Breath of the Wild، بازی چند نفره محلی را با صفحه تقسیم‌بندی فعال می‌کند

نینتندو دنباله ای برای Breath of the Wild را در اواسط سال 2019 اعلام کرد و تصاویری از گیم پلی بازی را در E3 2021 به اشتراک گذاشت. این بازی در ابتدا قرار بود در سال جاری عرضه شود اما در ماه مارس، نینتندو اعلام کرد که آن را به بهار 2023 بازگردانده است.منبع

به طور خلاصه: با فروش بیش از ۲۶ میلیون نسخه، The Legend of Zelda: Breath of the Wild یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ تا به امروز است. این همچنین دارای تمایز به عنوان تنها بازی تک نفره در پنج بازی برتر است، اما به لطف جامعه مودینگ به زودی تغییر خواهد کرد.

کاربر Kirbymini یک حالت چندنفره co-op با صفحه تقسیم شده برای Breath of the Wild توسعه داده است که می تواند برخی از گیمرها را تا آماده شدن دنباله نینتندو نگه دارد.

سایر افکت‌ها، مانند کاهش زمان، هر دو بازیکن را به طور همزمان تحت تأثیر قرار می‌دهند.

گیم‌پلی بازی نسبتاً روان به نظر می‌رسد، اگرچه سازنده ویدیو گفته است که اگر بازیکنان خیلی از یکدیگر دور شوند، ممکن است اوضاع دچار مشکل شود. در طول صحنه‌های برش‌خورده، همه چیز کمی بد می‌شود، زیرا فقط یک بازیکن صحنه را می‌بیند – صفحه نمایش برای بازیکن دو در جای خود ثابت می‌شود.

اولین نگاه ویدیویی در یوتیوب نشان می‌دهد که حالت co-op کاناپه در حال عمل است که با دو پیوند کامل شده است – یکی در بالا و دیگری در پایین. هر بازیکن HUD مخصوص به خود را دارد، اما به نظر می رسد که آنها ویژگی ها / آمار را به اشتراک می گذارند.

این مد قرار است در 29 ژوئیه عرضه شود اما با سخت افزار واقعی سوییچ سازگار نیست. برای اجرای آن، به یک شبیه ساز نیاز دارید که عناوین Wii U را روی رایانه شخصی اجرا کند.