نتفلیکس در حال بازی کردن است: Kentucky Route Zero، Twelve Minutes و TMNT: Shredder’s Revenge به این سرویس می روند


به طور خلاصه: نتفلیکس با اضافه شدن دو بازی باکیفیت از Annapurna Interactive که در حال حاضر برای پخش در دسترس هستند، سال را با سرعت بالایی به پایان می‌رساند و دو بازی دیگر در اوایل سال 2023 توپ را حفظ خواهند کرد.

Kentucky Route Zero یک بازی ماجراجویی نقطه و کلیک است که کانوی راننده کامیون را دنبال می‌کند که آخرین تحویل را برای شرکت عتیقه‌جات که در آن کار می‌کند انجام می‌دهد. در طول مسیر صفر در کنتاکی با افراد غریبه زیادی روبرو خواهید شد که در پنج مرحله پیش می روید. اولین بار در ژانویه 2013 وارد شد و پنجمین در اوایل سال 2020 کاهش یافت.

Twelve Minutes، یک تریلر حلقه زمانی که در تابستان ۲۰۲۱ و پس از از دست دادن قرار ملاقات خود در سال ۲۰۲۰، امروز توسط نتفلیکس در دسترس است. بازی بازیکنان را به نقش مردی می‌اندازد که با همسرش شام می‌خورد. شب تا حد امکان بد می گذرد زیرا یک کارآگاه پلیس شام را قطع می کند و شما را می کشد.

به جز، شما درست در ابتدای صحنه از خواب بیدار می شوید.

شما در یک حلقه زمانی گیر کرده اید و این شما هستید که باید از دانش آنچه در شرف وقوع است استفاده کنید و نتیجه را تغییر دهید و در نتیجه حلقه 12 دقیقه را بشکنید. نتوانید موقعیت را به روش درست حل کنید و مجبور خواهید شد دوباره تلاش کنید… و دوباره.

هر دو بازی به صورت رایگان از طریق برنامه موبایل نتفلیکس در اندروید و iOS در دسترس هستند. همچنین می‌توانید بازی‌ها را به‌صورت جداگانه از طریق فروشگاه برنامه مربوطه خود دانلود کنید و از اعتبارنامه‌های Netflix برای ورود به سیستم و بازی استفاده کنید، همگی بدون تبلیغات یا خریدهای درون‌برنامه.

نتفلیکس دو عنوان دیگر در دست تولید دارد که قرار است در سه ماهه اول سال 2023 وارد بازار شود، از جمله لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن و یک بازی بر اساس وایکینگ‌های خود نتفلیکس: والهالا.

Shredder’s Revenge یک ضرب و شتم کناری است که از موفقیت های قبلی مانند Turtles in Time الگوبرداری شده است. تابستان گذشته کاهش یافت و نشان دهنده یک موفقیت بزرگ برای نتفلیکس است. در همین حال، وایکینگ‌ها: والهالا یک درام تاریخی است که در فوریه 2022 با یک فصل هشت قسمتی به نمایش درآمد. فصل دوم و بازی با همین نام در سه ماهه اول سال 2023 منتشر می شود.منبع