نتفلیکس پس از رویداد پخش زنده شکست خورده توسط اینترنت برشته شد

نتفلیکس از همه طرف ها در مورد این حادثه انتقاد کرد. حساب توییتر برای سرویس اشتراک‌گذاری سواری Lyft گفت که دیگر نمی‌خواهد شکایت‌هایی درباره زمان انتظارش بشنود، و حساب رسمی Blockbuster روزهای شکوه اجاره نوارهای VHS را به یاد می‌آورد و خاطرنشان می‌کند که چگونه “این چیزی است که اکنون دریافت می‌کنیم”. رقبا از جمله تلویزیون پلوتون از این اتفاق ناگوار استفاده کردند پلاگین خدمات خودشون

منبع

سهام نتفلیکس در روز نوشتن 2.21 درصد کاهش یافته است، اگرچه مشخص نیست که آیا این افت به دلیل مشکل فنی پخش زنده است یا خیر.

نتفلیکس قبل از انتقال به استریمینگ، به‌عنوان یک ارائه‌دهنده دی‌وی‌دی از طریق ایمیل، دندان‌های خود را قطع کرد، اما ممکن است تعجب کنید که بدانید هنوز سرویس اجاره DVD را به عنوان یک شرکت تابعه به نام DVD.com اجرا می‌کند.

نتفلیکس اولین رویداد زنده خود، کمدی کریس راک ویژه انتخابی خشم، را در ۴ مارس از تئاتر هیپودروم در بالتیمور، مریلند میزبانی کرد. آن رویداد بدون مشکل پخش شد.

توییت بعدی اوایل صبح امروز وعده داد که این نمایش امروز در سراسر جهان از ساعت 12 بعد از ظهر اقیانوس آرام / 3 بعد از ظهر شرقی در دسترس خواهد بود.

نتفلیکس از طریق یک توییت که اکنون حذف شده است، تأخیر را تأیید کرد و اشاره کرد که پخش در حدود 15 دقیقه دیگر آغاز می شود. یک ساعت و نیم بعد، نتفلیکس به توییتر بازگشت تا بابت این موضوع عذرخواهی کند و تأیید کند که این رویداد طبق برنامه به صورت زنده پخش نخواهد شد. در عوض، اتحاد مجدد ضبط و در نتفلیکس “در اسرع وقت ممکن” آپلود می شود.

به طور خلاصه: دومین رویداد پخش زنده نتفلیکس دقیقاً مطابق برنامه پیش نرفت. در واقع اصلاً پایین نیامد. غول استریم قرار بود در روز یکشنبه از ساعت 8 بعد از ظهر شرقی میزبان یک مراسم ویژه برای سریال واقعیت عشق است کور باشد. بینندگانی که برای این رویداد در صف ایستاده بودند، در عوض با یک پیام خطایی مواجه شدند که از آنها می‌خواست اتصال اینترنت خود را بررسی کنند و صفحه را دوباره بارگیری کنند.

مطالب مرتبط: در برابر همه شانس: چگونه نتفلیکس آن را ساخته است

بخونید:  جف بزوس قصد دارد بخش اعظم ثروت خود را ببخشد