نحوه استفاده از Midjourney برای ایجاد تصاویر هوش مصنوعی

این بدان معناست که هر تصویری که می‌سازید یا آپلود می‌کنید از دیگران پنهان می‌شود، اگرچه هنوز توسط Discord و Midjourney کنترل و بررسی می‌شوند.

اگر می‌خواهید کنترل بیشتری روی خروجی داشته باشید، می‌توانید از حداکثر دو تصویر با یک پیام متنی استفاده کنید. URL کامل را در یک تصویر آنلاین، بین اعلان /imagine و متن توصیفی قرار دهید تا Midjourney فایل را برای شما دریافت کند.

کارت گرافیک فوق العاده

این مثال با تصویر یکی دیگر از کارکنان و به دنبال آن یک فرمان «قوی‌ترین انتقام‌جو –ar 16:9» ایجاد شد. مدتی را در هر یک از اتاق های تازه وارد بگذرانید و خواهید دید که ترکیب و سیستم اعلان تصویر هر دو ابزار محبوبی هستند.

مثال‌ها و خروجی Midjourney

اعلان: عکس زیر آب از دسته ای از ماهی، اقیانوس آبی، پرتوهای نور، رنگ های روشن، واقع گرایانه، وضوح بالا، جزئیات بالا، ماهی تن، ماهی خال مخالی، شمشیر ماهی، چتر دریایی، کوسه، مواد سوزاننده، انکسار، دامنه دینامیکی بالا، اقیانوس آرام، صخره مرجانی، 4K –Chaos 10 –Stilize 500 –ar 3:2 –style 4b

زن عکس واقع گرا

با استفاده آزمایشی رایگان، حساب شما به مقدار معینی از زمان پردازش GPU محدود می شود و در تنظیمات استاندارد، معادل حدود 25 درخواست تولید تصویر است. شاید زیاد به نظر نرسد، اما برای بازی کردن با برنامه و کمی سرگرمی کافی است.

اعلان: نقاشی به سبک واقع گرایانه از یک سامورایی مرد قدیمی، شهر سایبرپانک در پس زمینه، کنتراست رنگی زنده، غنی، با جزئیات بسیار، آینده نگر، منظره شهری، شب، نور روشن، ژست چشمگیر، وضوح بالا، حجمی، فوق العاده جزئی، 4K – -ar16:9

مانند تمام تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی، کیفیت و دقت تصاویر خروجی (بر خلاف انتظار شما) به درخواست‌هایی که استفاده می‌کنید کاهش می‌یابد. سایت‌های زیادی با نمونه‌های سریع وجود دارد که می‌توانید دنبال کنید، اما در اینجا برخی از نکات خود ما وجود دارد تا تصوری از آنچه دست یافتنی است به شما نشان دهد.

یک مسافر زمان نشان می دهد که “سلفی” چیست

از طرف دیگر، می‌توانید فایل را خودتان در Discord آپلود کنید و سپس آن را در قسمت پیام بکشید – توجه داشته باشید که همه افراد دیگر در اتاق تازه وارد می‌توانند آن تصویر را ببینند.

پارامترهای تصویر

  • -جنبه یا –ar نسبت عرض به ارتفاع تصاویر را تغییر می دهد. پیش‌فرض 1:1 است اما 3:2، 16:9، 16:10 و موارد دیگر پشتیبانی می‌شوند.
  • –آشوب [0 to 100] میزان “خلاقانه” بودن تصاویر را تغییر می دهد، با مقادیر بالاتر نتایج عجیب و غریب بیشتری به شما می دهد.
  • – تلطیف کردن یا — ها [0 to 1000] تنظیم می کند که چگونه ژنراتور به اعلان نزدیک می شود. مقدار پیش‌فرض در مدل v4 100 است و مقادیر بالاتر تصاویری را تولید می‌کنند که کمتر به توصیفگر محدود می‌شوند.
  • –کیفیت یا — q [0.25, 0.5, 1, or 2] مدت زمان پردازش GPU را برای ساخت تصویر کنترل می کند. مقدار پیش‌فرض 1 است، بنابراین اگر می‌خواهید در زمان استفاده از Midjourney گران‌بها صرفه‌جویی کنید، در حالی که با دستورات آزمایش می‌کنید، استفاده از یک مقدار کمتر واقعاً کلیدی است. مقدار 2 فقط برای مدل نسخه 1، 2 و 3 اعمال می شود.
بخونید:  US bans American investment in China's semiconductor, AI, and quantum computing industries

دسته ماهی

پیام: گروهی از مردان نورس، دانمارکی و وایکینگ‌ها دور هم جمع شده‌اند و در سال 793 پس از میلاد با هم عکس سلفی می‌گیرند. آنها در یک مهمانی در یک خانه طولانی وایکینگ ها در حال نوشیدن آل می باشند. همه آنها زره و کلاه ایمنی سنتی وایکینگ بر سر دارند. همه مستقیم به دوربین لبخند می زنند. تصویر واقعی است، دارای نور طبیعی است و با دوربین سلفی گوشی جلویی توسط یکی از وایکینگ ها گرفته شده است. –ar 3:2 –s 1000 –بدون تلفن –v 5 –q 2

مولدهای تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی در حال حاضر بسیار محبوب هستند، و بسیاری از آنها را می توان برای ایجاد خارش خلاقانه انتخاب کرد. برخی از شما نیاز به داشتن یک رایانه شخصی دارند که دارای کارت گرافیک گران قیمت و سطح بالایی باشد، اما Midjourney یکی از مواردی است که از بین آن دسته از افراد که اصلاً به سخت افزار تخصصی نیاز ندارد متمایز است.

Midjourney همیشه 4 تصویر از دستورات تولید می کند و سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهد:

  • کل فرآیند را دوباره انجام دهید تا یک مجموعه جدید دریافت کنید (دکمه دو فلش آبی)
  • یکی از چهار تصویر (دکمه‌های U1، U2، U3، U4) را ارتقا دهید.
  • از یکی از این چهار به عنوان یک الگوی شروع برای اجرای دیگر استفاده کنید (دکمه های V1، V2، V3، V4).

استفاده از دستورات و پارامترهای prompt

اعلان: پورشه 917 سفید، دوتونبوری اوزاکا در پس‌زمینه، شب، عکاسی خودروی سینمایی هنرهای زیبا، فوق واقع‌گرایی فوق‌العاده –v 5 –s 250

Prompt: یک پرتره تمام بدن واقعی از یک زن زیبا با موهای بلوند که در یک مزرعه گل ایستاده است. تصویر باید در یک سناریوی نور پس زمینه در طول ساعت طلایی گرفته شود. لطفاً از یک لنز 50 میلی‌متری روی یک دوربین با فرمت متوسط ​​استفاده کنید تا ظاهری سینمایی داشته باشید. رنگ ها باید غنی و پر جنب و جوش و با تمرکز بر رنگ های سبک هاسلبلاد –ar 16:9 –v 5 – تصویر شماره 2 @Pooya

درخواست: عکس از فضای داخلی اتاق نشیمن، آینه بزرگ روی دیوار، گل‌ها در گلدان، دیوارهای کرم، پالت پاستلی، سبک تمیز، نور ملایم، مینیمالیستی، فوق واقعی، وضوح بالا، جزئیات 4K، رندر شده در اکتان، روشنایی گرم

اژدهای طلایی جادویی

Midjourney همچنین می تواند از تصاویر به جای متن برای خلق آثار هنری جدید استفاده کند. به جای تایپ کردن /imagine، استفاده کنید / ترکیب و سپس حداکثر 5 عکس از درایو ذخیره سازی خود در Discord آپلود کنید.

مانند تمام سازندگان تصویر هوش مصنوعی، Midjourney می تواند برای گذراندن زمان با آن بسیار سرگرم کننده باشد، اما سهولت استفاده و کیفیت خروجی آن، آن را از محصولاتی مانند Stable Diffusion جدا می کند. با توجه به اینکه می‌توانید از این برنامه بر روی هر دستگاهی که قابلیت اجرای Discord را دارد لذت ببرید، Midjourney احتمالاً نقطه عطفی دائمی در زمینه هوش مصنوعی خواهد بود.منبع

هنگامی که در Discord هستید، به سرور Midjourney بپیوندید. با توجه به محبوبیت آن، ممکن است گاهی اوقات بسیار شلوغ شود، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا وصل شود. هنگامی که وارد شدید، فهرست طولانی از کانال‌ها را مشاهده خواهید کرد، اما در حال حاضر به اتاق‌های تازه وارد بروید – مهم نیست که کدام یک را وارد کنید.

بخونید:  تحلیلگران می گویند که آیفون 16 پرو برای دریافت صفحه نمایش های بزرگتر و سیستم دوربین پریسکوپ طراحی می شود

اعلان: باغچه سرافینیانوس مندللب با زرق و برق پوشیده شده :: باغ رنگارنگ remedios varo با حیوانات زیادی –ar 5:3 –v 5

در اصل، کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که با ربات Midjourney چت کنید. همه پیام ها، برای تولید تصاویر، با شروع می شوند /Imagine prompt. مثالی که در بالا می بینید با ارسال ایجاد شده است: /تصور کنید فضانوردی سریع سوار بر اسب به ربات

شفق های قطبی زنده

اگر در مورد کاوش هنر هوش مصنوعی جدی هستید یا نیاز به استفاده از آن در یک موقعیت حرفه ای دارید، پس اشتراک بسیار منطقی است. قدرت پردازنده گرافیکی مورد نیاز برای انجام این کار ارزان نیست و قیمت ها این را نشان می دهد.

درخواست: عکس سیاه و سفید از یک درخت، پس‌زمینه تیره، وضوح بالا، نور سیل، کنتراست واضح –ar 3:2

درخواست: شفق های قطبی زنده در اطراف مشتری به سبک عکاسی با لنز تله فوتو. در این صحنه مشتری با شفق های رنگارنگش در پس زمینه، و برخی از قمرهایش در پیش زمینه، در پس زمینه ستاره ای فضایی دیده می شود. دمای رنگ سرد با سایه های آبی، سبز و بنفش است. مشتری کیفیتی باشکوه دارد و شفق های قطبی پر جنب و جوش و پویا هستند. نورپردازی بیشتر از شفق های قطبی می آید و فضایی مرموز و ماورایی ایجاد می کند. اندازه لنز 300mm است:: anime::1 crepuscular rays::1 –ar 16:9 –stylize 1000

دستورات و پارامترهای بیشتری برای بررسی وجود دارد، می توانید برای جزئیات بیشتر به وب سایت Midjourney بروید.

استفاده از تصاویر به جای درخواست

پیام: یکی از اعضای قبیله Kaingang با افتخار در یک پرتره ایستاده است، لباس های سنتی و مهره های پیچیده آنها به زیبایی لبخند گرم و دندان های سفید درخشان آنها در حالی که برای دوربین ژست می گیرند، می افزاید. در پس‌زمینه، دره‌ای خیره‌کننده از Araucaria، پس‌زمینه‌ای واقعی از سبک زندگی سنتی Kaingang را ایجاد می‌کند. خورشید از میان درختان عبور می کند و درخشش گرمی بر چهره کائینگانگ می اندازد و جزئیات پیچیده لباس و جواهرات آنها را روشن می کند.

اعلان: منظره فانتزی، جوی، فوق واقعی، 8k، ترکیب بندی حماسی، سینمایی، رندر اکتان، منظره ایستگاه هنری، عکاسی ویستا، وضوح 16K، عکس منظره ودوتا، وضوح 8k، نقاشی منظره دقیق، DeviantArt، فلیکر، رندر شده در Enscape، 4k پردازش پست دقیق، ایستگاه هنری، رندر با اکتان، موتور غیر واقعی –ar 16:9

یک اختاپوس غول پیکر

اعلان: یک اژدهای پرنده جادویی زیبا، هنر فانتزی طراحی شده توسط هنرمندان مفهومی دیزنی، رنگ طلایی، با کیفیت بالا، با جزئیات بسیار، ظریف، فوکوس تیز، هنر مفهومی، مفاهیم شخصیت، نقاشی دیجیتال، رمز و راز، ماجراجویی، سینمایی، درخشان، رنگ‌های زنده – -ar 16:9

فضای داخلی یک اتاق

نوشتن تصویر چند دقیقه طول می‌کشد، اما بسته به اینکه سرور چقدر مشغول است، معمولاً قبل از اینکه بتوانید نتایج خود را دریافت کنید، مکث بیشتری وجود دارد. و با تعداد زیادی از افراد در کانال ها، نتایج شما به سرعت از دید خارج می شود، بنابراین مراقب آن باشید.

بخونید:  سیگیت ردپای کربن را با درایوهای ذخیره سازی بازسازی شده کاهش می دهد

Midjourney به طور کامل از یک سرور Discord اجرا می شود و دنیای هنر هوش مصنوعی را به روی میلیون ها نفر باز می کند. اگر می‌خواهید به آنها بپیوندید، راهنمای سریع ما برای استفاده از این ابزار عالی را بخوانید.

شروع شدن

اولین چیزی که به آن نیاز دارید یک حساب Discord است – می توانید برنامه اختصاصی را دانلود و استفاده کنید یا به سادگی از طریق مرورگر وب خود این کار را انجام دهید. این بدان معناست که می‌توانید از Midjourney در اکثر دستگاه‌های دارای Windows، macOS، Linux، iOS یا Android استفاده کنید.

مولد تصویر هوش مصنوعی از تعدادی دستورات و پارامترها برای تنظیم اینکه چه چیزی و چگونه فرآیند را مدیریت می کند، پشتیبانی می کند که بیشتر آنها را بعد از متن توصیفی اضافه می کنید. شما نیازی به استفاده از آنها ندارید، زیرا به طور پیش فرض، Midjourney از آخرین مدل عمومی (نسخه 4) استفاده می کند و تصاویر 512 در 512 را ایجاد می کند (مدل های قدیمی تر 256 در 256 هستند).

پارامترهای مدل

  • — نسخه یا — v مدل یادگیری عمیق مورد استفاده را تغییر خواهد داد. بعد از حرف آخر فاصله بگذارید و سپس 1، 2، 3 یا 4 را اضافه کنید. نسخه 5 هنوز در حال توسعه است و فقط برای کاربران مشترکی که برای آزمایش بتا ثبت نام کرده اند در دسترس است.
  • –سبک اگر به دنبال تغییرات بیشتر در موضوع مشابه هستید، می توان برای تغییر مدل نسخه 4 (به عنوان مثال -style 4b) استفاده کرد.
  • –نیجی مدل دیگری است، اما مدلی است که روی بسیاری از تصاویر انیمه و هنر آموزش دیده است

اعلان: عکس بسیار دقیق از یک کارت گرافیک در رایانه شخصی قدرتمند، رنگ‌های روشن، چراغ‌های RGB، تعداد زیادی فن خنک‌کننده، پنل‌های شیشه‌ای، وضوح بالا، رنگ‌های فوق‌العاده واضح، نور نئون، پس‌زمینه تیره، نور سیل، رادئون، جیفورس رایزن، آب سرد شده –ar 16:9

بومیان آمریکا، یک لبخند خوش آمد گویی

با Midjourney جلوتر بروید

درخواست: یک قطعه هنری دیجیتالی از یک هشت پا غول پیکر ساخته شده از دانه های ژله ای، که به خط افق شهر حمله می کند

هر کسی می تواند از سرویس Midjourney به عنوان یک آزمایش رایگان استفاده کند، اما چندین طرح اشتراک وجود دارد که می توانید آنها را خریداری کنید. اولین مزیتی که این طرح ها ارائه می دهند این است که به شما امکان می دهند به جای کانال های (بسیار) عمومی از پیام های مستقیم Discord با ربات استفاده کنید.

عملکرد ترکیب با تصاویری که نسبت ابعادی 1:1 دارند، اما با سایرین کار می‌کنند، بهترین کار را انجام می‌دهد – نتیجه نهایی مربع خواهد بود، اما اعمال –ar 2:3 یا –ar 3:2 در پایان نتیجه می‌دهد. شما یک عکس پرتره یا منظره.

منظره فانتزی

سامورایی سایبرپانک سالخورده

مشترکین به طور بالقوه می‌توانند زمان پردازش را صرفاً با رتبه‌بندی عکس‌های خود و سایر کاربران کسب کنند، اگرچه تنها ۱۰۰۰ رتبه‌دهنده برتر از هر روز یک ساعت بیشتر از زمان GPU دریافت خواهند کرد.

عکس B&W ساده

پورشه سفید

باغ ماندلبول