نحوه ساخت تلویزیون شهری با ماژول تابلو روان آموزشگاه فن آموزان | asilight

نحوه ساخت تلویزیون شهری با ماژول تابلو روان آموزشگاه فن آموزان | asilight

این تلویزیون شهری غول آسا که با ۲۴ میلیون ال ای دی – پیکسل، وضوحی بی سابقه را به نمایش می گذارد، تصاویر را با کیفیتی تازه پیش چشم بیننده قرار می دهد. درخرید تلویزیون شهری به سایزهای کوچکتر این نوع تابلوها، تابلو led فول کالر نیز گفته میشود. برای کنترلر های آنلاین علاوه برد کنترلری(رسیور) که پشت ماژول ها نصب می شود نباز به سندر و ویدئو پروسسور(دارای ورودی های متنوع می باشد و برای تغییر سایز تصویر ورودی به سایز تلویزیون های شهری مورد استفاده قرار می گیرد). انتخاب بهترین محل و زاویه نصب می‌تواند عملکرد بالایی را برای تبلیغات محیطی ایجاد کند. پایه نمایشگر را باید براساس سایز صفحه نمایش تلویزیون شهری ساخت و روی ستون اصلی نصب کرد.

  • که از ان جمله می‌توان به واردات قطعات این فیلد از برندهای معتبرمانند هایک ویژن، کایلیانگ، چیانگلی، میعاد، GKGD و … که دارای کیفیت بالا ، ساعات کار طولانی مطابق با استانداردهای جهانی و به صورت کاملا انحصاری و بدون واسطه اشاره کرد.
  • یک هفته تا 10 روز بعد از بتن‌ ریزی مراحل بعدی نصب تلویزیون انجام شده، تا بتن به‌حد کافی استحکام پیدا کند.
  • كارشناسان اين صنعت اعتفاد دارند که بالارفتن میزان فروش‌ در موقعيت‌های گوناگون با یکدیگر متفاوت است ولی حداقل ميانگين 10 الی 20 درصد است.
  • قطعات LED با توجه به رشد نرخ ارز ، تغییرات زیادی داشته است و نوسان قیمت زیادی دارد.
  • انتخاب بهترین محل و زاویه نصب می‌تواند عملکرد بالایی را برای تبلیغات محیطی ایجاد کند.
  • با پیشرفت شیوه های تبلیغاتی، تابلوهای کوچک به مرور جای خود را به بیلبوردهای بزرگ داده اند و امروزه تلویزیون های شهری برای تبلیغ کالاها، به شهر های بزرگ و کوچک وارد شده اند و به همین دلیل فروش تلویزیون شهری رونق مضاعف گرفته است.
بخونید:  بررسی گوشی شیائومی ردمی ۶ پرو

احتمالاً بعد از مطالعه مطالب قبلی به این نتیجه رسیده‌اید که با خرید تلویزیون های شهری می‌توانید تبلیغات خود را در حجم وسیع در نقاط مختلف شهر انجام دهید. اولاً به خاطر داشته باشید که خرید این تلویزیون‌ها چندان آسان نیست و قیمت بالایی دارد. حتی اگر توانایی خرید چنین تلویزیون‌هایی را داشته باشید، لازم است بدانید که استفاده از آنها نیاز به مجوزهای دولتی و قانونی دارد. به عنوان مثال، چون شما از تبلیغات نمایشی استفاده می‌کنید، شهرداری، نیروهای نظامی مانند راهنمایی رانندگی و کلانتری، وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین نهادهای دولتی شهری باید مجوز استفاده از تلویزیون را برای شما صادر کنند.

بهترین و پرسودترین صندوق درآمد ثابت کدام است؟

این نوع قطعه های ماژولار یک نمایشگر هستند که بسته شده کنار هم یک تلویزیون شهری را می سازند. این کابینت های رنتال به آسانی به اتصالاتی که برای آن تعبیه شده کنار یکدیگر قرار میگیرند و تصویری یکنواخت را میسازند. 19 نوامبر در نیمه های سه شنبه شب در میدان تایمز نیویورک بزرگترین تلویزیون شهری جهان به نمایش عموم گذاشته شد. هزاران توریست این لحظه به یادماندنی را با دوربین های عکاسی شان مجموعه ای اس آی لایت ثبت نموده اند.

انواع تلویزیون شهری کدام است ؟

افزایش کیفیت تصوبر مستلزم تراکم پیکسلی بالاتر و پرداخت هزینه های بیشتر خواهد بود. با توجه به اینکه کیفیت تصویر در این نمایشگرها بسته به موارد متعدد دیگری است، می توان آن را عامل مهمی در قیمت نهایی تلویزیون شهری دانست. بدیهی است، هرچه کیفیت نمایشگر بالاتر باشد، ملزم به پرداخت هزینه های بیشتری نیز خواهید بود.

بخونید:  آموزش کسب درآمد با استخراج ارز دیجیتال (با کامپیوتر و لپتاپ شخصی)

عوامل موثر بر قیمت فروش تلویزیون شهری

اما موضوع مهم دیگری که در این بین باید مورد توجه قرار گیرد، دقت در شرایط خرید است. کسب و کار یک سازمان است که برای فراهم کردن کالا و یا خدمات به مشتری ایجاد شده‌است. کسب و کار در اقتصاد سرمایه‌داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند. کنتراست، فاکتور دیگری است که به واسطه آن سایه روشن تصویر در یک حد استاندارد قرار می گیرد و این مسئله نیز در گرو صرف هزینه های بالاتر می باشد.