نسخه ی نمایشی بازسازی Resident Evil 4 هم اکنون در Steam در دسترس است

این نسخه ی نمایشی نه تنها باید به بازیکنان حسی نسبت به Resident Evil 4 جدید بدهد، بلکه به آنها اجازه می دهد تا بفهمند رایانه های شخصی خود چگونه بازی را اداره می کنند. مشخصات سیستم در مقایسه با بسیاری از عناوین مدرن بسیار بخشنده است. AMD Radeon RX 5700 / Nvidia GeForce GTX 1070، 16 گیگابایت رم، و Intel Core i7 8700 / Ryzen 5 3600 را توصیه می کند. حداقل مشخصات AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500GB, AMD6، AMD0 است. / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti و 8 گیگابایت رم.

بازسازی Resident Evil 4 یکی از موردانتظارترین بازی‌های ما در سال 2023 است. طرفداران نسخه اصلی امیدوارند که موفقیت آن بازسازی کلاسیک ترسناک بقا، Dead Space، که از زمان ورودش مورد تحسین منتقدان و گیمرها قرار گرفته است را تکرار کند.

نسخه ی نمایشی Resident Evil 4 هم اکنون قابل دانلود و بازی است. حتی پس از عرضه بازی در 24 مارس نیز در دسترس خواهد بود.منبع

دمو در ابتدای بازی اتفاق می‌افتد، درست زمانی که لئون وارد دهکده دورافتاده اروپایی می‌شود، جایی که موجودات انگلی las plagas مردم محلی را آلوده می‌کنند. حدود 20 تا 30 دقیقه گیم پلی پیشنهادی وجود دارد، و در حمله در میدان دهکده به اوج خود می رسد، جایی که شما با هیولاهای گونی پوش، اره برقی و دیگر گانادوها مقابله خواهید کرد.

این مشخصات مطمئناً نسبت به بازسازی دیگری که در راه است تقاضای کمتری دارند. سونی این هفته جزئیات مربوط به مشخصات و ویژگی‌های سیستم رایانه شخصی The Last of Us Part I را منتشر کرد و از 32 گیگابایت برای پخش آن در 1440p یا 4K با 60 فریم بر ثانیه درخواست کرد.

چه اتفاقی افتاده؟ پیش از انتشار مورد انتظار خود در چند هفته دیگر، Capcom یک “دموی اره برقی” را برای بازسازی Resident Evil 4 منتشر کرد. نسخه آزمایشی رایگان هم اکنون بر روی Steam و پلی استیشن 4، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است. هیچ محدودیت زمانی برای نسخه ی نمایشی وجود ندارد، بنابراین می توانید آن را به مدت طولانی و هر چند بار که دوست دارید بازی کنید.

این به‌روزرسانی با بسیاری از ویژگی‌های مدرن مانند پشتیبانی از 120 فریم در ثانیه، FSR، خاموش کردن محو کردن حرکت و شعله‌ور شدن لنز، و غیره ارائه می‌شود. Capcom می‌گوید در نسخه جدید یک خط داستانی تجدیدنظر شده نیز وجود دارد، اگرچه شرکت می‌گوید که «ماهیت اصلی را حفظ خواهد کرد. بازی.” تنها نگرانی این است که ممکن است باشد هم مشابه عنوان 2005.