نظرات، مزایا و معایب اپل آیفون 14 پرو


توسط TechRadar در

90

آیفون 14 پرو نقطه ای شیرین برای بهترین فناوری آیفون اپل است. این دستگاه 6.1 اینچی خیلی بزرگ نیست و جلوی آن با جزیره دینامیک جدید و صفحه نمایش همیشه روشن عالی تغییر کرده است. این دوربین با تراشه سریعتر و کارآمدتر A16 Bionic برتری عملکرد یا رقبای خود را حفظ می کند، و آرایه دوربین به روز شده باید همه عکس های گوشی های هوشمند را به جز خواستارترین عکس ها راضی کند. با این حال، اگر به بزرگترین صفحه نمایش آیفون موجود، همراه با عملکرد این گوشی نیاز دارید، باید به سراغ آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی گران تر بروید.

توسط The Verge on

80

اگر از آن دسته افرادی هستید که مایل به پذیرش برخی از لبه های ناهموار برای قرار گرفتن در لبه خونریزی هستید، با آیفون 14 پرو لذت زیادی خواهید برد – از بسیاری جهات، به درستی متوجه خواهید شد. در کنار اپل اما اگر از گوشی فعلی خود راضی هستید، شاید ارزش آن را داشته باشد که یک سال دیگر صبر کنید تا ببینید برخی از این موارد چگونه عمل می کنند.

توسط Tom’s Guide در

90

آیفون 14 پرو بهترین گوشی با قیمت زیر 1000 دلار است. قدرتمند است، دوربین‌های شگفت‌انگیزی دارد، نمایشگر زیبایی دارد و بریدگی آن از بین رفته است. فکر کردن واقعاً اشتباهی در این دستگاه سخت است و برای افرادی که از گوشی های غول پیکر خسته شده اند عالی است.

توسط Wired on

70

چیزی که من بیشتر از همه دوست دارم ویژگی های جدید iOS 16 است که بسیاری از آنها به این مدل خاص آیفون محدود نمی شوند. من عاشق صفحه قفل جدید، توانایی کپی سوژه از عکس و چسباندن آن در هر جایی هستم، و در نهایت می توانید پیام ها را ویرایش کنید! اگر یک آیفون اخیر دارید، احتمالاً می توانید آیفون 14 پرو را رها کنید و فقط به نسخه جدید نرم افزار ارتقا دهید. کاملاً جدید به نظر می رسد.

توسط Engadget در

92

از بیرون، آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس به غیر از Dynamic Island تفاوت چشمگیری با مدل های قبلی خود ندارند. اما به لطف نمایشگر همیشه روشن و ویژگی‌های آمادگی در برابر بحران مانند تشخیص تصادف و SOS اضطراری، آیفون 14 پرو به طور بالقوه در شرایط پیش‌بینی نشده مفیدتر است. مطمئناً، به‌روزرسانی‌های دوربین کمتر از آنچه انتظار داشتم، اهمیت دارند. اما هرکسی که از یک گوشی قدیمی تر ارتقاء دهد، از آنچه اپل ارائه می دهد قدردانی خواهد کرد.

توسط Gizmodo در

90

آیفون 14 پرو بهترین آیفونی است که می توانید تهیه کنید، اگر بخواهید یکی از آن ها را تهیه کنید—و اگر بتوانید قیمت اولیه 1000 دلاری برای پرو یا 1099 دلاری برای پرو مکس را داشته باشید. اگر از آیفون 11 یا 12 استفاده می کنید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که دستگاه ها را ارتقا دهید، عمدتاً برای دسترسی به آن سخت افزار داخلی بهتر و قابلیت های دوربین. اما اگر از آیفون 13 پرو یا پرو مکس استفاده می کنید، دلیلی وجود ندارد که به این مدل خاص بروید.

توسط Mashable در

95

آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس جدید، نوآورانه ترین گوشی های هوشمند اپل در سال های اخیر هستند. آنها همچنین برای استفاده بسیار عالی هستند.

توسط مستقل در

90

این تلفن بسیار سریع و پاسخ‌گو است، برنامه‌ها با سرعت فوق‌العاده باز می‌شوند، ویدیو به آرامی پخش می‌شود، بازی‌ها گرافیک دقیق را ارائه می‌کنند و دوربین آنی است و عکس‌های 48 مگاپیکسلی را از هم جدا می‌کند. عمر باتری به خوبی مدل های سال گذشته باقی می ماند – حتی با صفحه نمایش همیشه روشن به راحتی برای یک روز کامل کافی است.

توسط TechCrunch در


مدل‌های آیفون امسال یک سری ارتقاء قوی در طیف سخت‌افزار و نرم‌افزار ارائه می‌کنند. به طور فزاینده ای دشوار است که هر سال به کسی توصیه کنیم آیفون جدید را تهیه کند. امسال، گزینه‌های ایمنی و دوربین ممکن است نقطه عطف برای آن دسته از کاربران اولیه باشد – اما اگر این شما هستید، احتمالاً قبلاً قبلاً سفارش داده‌اید.

توسط WSJ در


پس از گذراندن نزدیک به یک هفته برای آزمایش تلفن های جدید، می توانم بگویم که مدل های مقرون به صرفه تر نیز گزینه های خوبی هستند. اما امسال – بیش از گذشته – گوشی های برتر اپل برای توجیه افزایش قیمت 200 دلاری خود بیشتر تلاش می کنند.منبع