نظرات، مزایا و معایب طراحی فراکتال شمال


توسط Tom’s Hardware در

100

Fractal’s North با ترکیب جلویی منحصر به فرد از چوب و مش و بسیاری از ویژگی های متمرکز بر جریان هوا با قیمتی مقرون به صرفه، یک کیس فوق العاده با عملکردی است که به همان اندازه ظاهرش چشمگیر است.

توسط TechPowerUp در

80

در پایان، یک کیس به دست می‌آورید که به اندازه کافی «فقط» کاربردی است، اما آنقدر زیبا به نظر می‌رسد که به اندازه‌ای مورد عفو قرار می‌گیرید که احساس کنید سازش‌های درونی با احساسات مثبت بیرونی برانگیخته شده است. از این گذشته، افزودن مواد لوکس مانند عناصر چوبی به یک کیس، قیمت بالاتری را می طلبد. اما اگر ظاهر فراکتال دیزاین شمال علاقه شما را قلقلک ندهد، ممکن است فروش سختی باشد. به این ترتیب، به دلیل تعقیب جسورانه طراحی و برخی عملکردهای منحصر به فرد، شایسته دریافت جایزه نوآوری است، اما به سختی می توان آن را پیشنهاد کرد.

توسط گورو 3 بعدی در

85

Fractal Design North جذاب به نظر می رسد و می تواند یک افزودنی خوب (حتی) به اتاق نشیمن شما باشد. استفاده از مواد طبیعی برای جلو یک انتخاب عالی بود زیرا از دیگر شاسی بلندهای موجود در بازار متمایز است. همچنین – تمام ویژگی‌های لازم، گزینه‌های ذخیره‌سازی راحت، یا فضای کافی برای اجزای نصب‌شده را در اینجا خواهید یافت. محدودیت هایی وجود دارد؛ به عنوان مثال، می توانید رادیاتور 240 میلی متری را در بالا قرار دهید، اما ارتفاع رم می تواند تنها 35 میلی متر باشد.

توسط Club386 در

80

یک شاسی خوب برای سازندگان رایانه شخصی که از زرق و برق RGB چشم پوشی می کنند و به نفع ظرافت ملایم هستند.

توسط ThinkComputers در

90

از آنجایی که یک برج میانی هستید، در داخل آن فضایی برای آخرین سخت افزارها، مادربردهای تا ATX، کارت‌های گرافیکی تا 355 میلی‌متر، خنک‌کننده‌های CPU تا 170 میلی‌متر، منابع تغذیه طولانی و حداکثر شش هارد دیسک خارج از جعبه دارید. برای کسانی که در مورد خنک کننده آب می‌پرسند، می‌توانند یک رادیاتور 360 میلی‌متری در جلوی کیس و 240 میلی‌متر در قسمت بالایی قرار دهند. این کیس دارای دو عدد فن 140 میلی متری است که در جلوی کیس تعبیه شده اند و یک هاب فن نیز در آن تعبیه شده است. من دوست داشتم یک فن عقب را هم ببینم.

توسط KitGuru در

85

طراحی فراکتال شمال جدید، جالب و یک نفس تازه است.

توسط OC3D روشن است


با فراکتال شمال، سازندگان رایانه شخصی به چیزی ساده، مدرن و نسبتا مقرون به صرفه دسترسی دارند. طراحی جریان هوا برای پاسخگویی به نیازهای تقریباً تمام سازندگان رایانه کافی است و حس ممتاز آن، این کیس را به شاسی ایده‌آل برای کسانی تبدیل می‌کند که می‌خواهند یک رایانه شخصی مدرن به سبک اسکاندیناویایی داشته باشند.

توسط GeekNetic در


یکی از چیزهایی که ما در مورد Fractal Design North دوست داشتیم این است که طراحی آن به وضوح نشان می دهد که برای داشتن یک کامپیوتر زیبا با خنک کننده عالی نیازی به دنبال جعبه های فانتزی یا هزاران نور و زاویه نیست. لمس چوب در جلو و بر خلاف اکثر جعبه ها، اما در سطح عملکرد، قسمت توری کناری و بالایی آن به همراه ورودی هوا در جلو و براکت برای فن های جانبی، کسانی را که به دنبال بهترین خنک کننده برای کامپیوتر آنهامنبع