نظرات، مزایا و معایب Amazon Kindle Scribe


توسط PCMag در

80

Amazon Kindle Scribe یک کتابخوان و یادداشت برداری عالی با صفحه نمایش بزرگ است، اما آن را با صفحه طراحی اشتباه نگیرید.

توسط The Verge on

60

برای اکثر مردم، اگر به دنبال یک دستگاه یادداشت برداری ساده یا کتابخوان الکترونیکی بزرگ هستند، کیندل اسکریب احتمالاً ساده ترین انتخاب است. این کار می کند و فضای زیادی برای بهبود نرم افزار وجود دارد. مدیران خود آمازون به من گفته اند که این شرکت قصد دارد به روز رسانی های بیشتری را عرضه کند. اما در حال حاضر، Scribe فقط به اندازه کافی برای عقب ماندن از رقبا تلاش می کند، و نه یک ذره بیشتر.

توسط DigitalTrends در

90

Amazon Kindle Scribe برای همه مناسب نیست. اما اگر یک ابزار واحد برای خواندن و نوشتن بر روی صفحه نمایش جوهر الکترونیکی دوست داشتنی می خواهید، تقریباً به همان اندازه خوب است.

توسط Engadget در

85

هنرمندان، طراحان و یادداشت‌برداران جدی احتمالاً می‌خواهند در جای دیگری به دنبال راه‌حل‌های پیچیده‌تری برای طراحی و حاشیه‌نویسی بگردند – iPad و Apple Pencil ممکن است بهترین گزینه برای شما باشند. اما به عنوان ترکیبی از یک کتابخوان الکترونیکی که می تواند به عنوان یک دفترچه یادداشت دیجیتالی نیز عمل کند، Kindle Scribe به طرز شگفت آوری رضایت بخش است.

توسط cnet در

83

اندازه و وزن Scribe باعث می‌شود که بار بیشتری برای حمل آن ایجاد شود، به خصوص وقتی در نظر بگیرید که Kindle کوچک‌تر می‌تواند در جیب کت قرار گیرد. اما در کل، Scribe تعادل بسیار خوبی بین یک کتابخوان الکترونیکی با فرمت بزرگ و یک تبلت یادداشت برداری جوهر E برقرار می کند. مردم احتمالاً در مورد قیمت بالای Scribe و قوی بودن قابلیت‌های نشانه‌گذاری و یادداشت‌برداری آن تردیدهایی دارند، اما من انتظار دارم که در ماه‌های آینده شاهد بهبود دستگاه باشیم.

توسط TechCrunch در


دیدن اینکه کیندل بعد از این همه سال ابعادی کاملاً جدید پیدا می‌کند هیجان‌انگیز است، اما برای اکثر کاربران، قیمت برتر نسبت به بقیه خط احتمالاً متناسب با ارزش افزوده نیست. همچنین 40 دلار بیش از قیمت اولیه reMarkable 2 است – اگرچه در اینجا هزینه اشتراک ماهانه ندارید، و همچنین بسیاری از عملکردهای موجود اکوسیستم Kindle را دریافت می کنید.منبع