نظرات، مزایا و معایب Diablo 4

غنی از غارت و سیستم های سفارشی سازی معنی دار Diablo 4 اکثر امتیازات ناامید کننده MMO را جبران می کند.منبع

Diablo 4 یک تجربه باورنکردنی بوده است. در حالی که من در مورد داستان فکر می کنم، باید منتظر بمانم. مبارزات بازی فوق‌العاده بود و برابری بصری کیفیت آن بود. با این حال، باید بگویم که این عنوان در کنترلر نسبت به صفحه کلید و ماوس احساس بهتری دارد.

توسط IGN روشن است

90

توسط GameSpot در

80

Diablo 4 یک دنباله خیره کننده با پایان بازی تقریباً عالی و طراحی پیشرفت است که کنار گذاشتن آن را کاملاً طاقت فرسا می کند. داستان بسیار ناامید کننده است، علیرغم اینکه هنوز نسبت به Diablo 3 پیشرفت قابل توجهی دارد و برخی باگ های آزاردهنده وجود دارد که نیاز به له کردن دارند، اما مبارزات، بازی غارت، و هر دو مناظر و صداهای این دنیا به اندازه کافی چشمگیر هستند که بتوان آن ها را صاف کرد. لبه های خشن

توسط Pocket-Lint در

90

بلیزارد بیست سال درس طراحی بازی را گرفته است و همه آنها را در Diablo 4 قرار داده است. کارهای متنوعی که باید در بازی انجام دهید و تعداد زیادی از انتخاب های ساخت، به نظر می رسد از طرف شرکتی آمده است که بالاترین و پایین ترین سطح را در بازی تجربه کرده است. توسعه بازی و برخی از آن درس‌هایی که به سختی آموخته‌اند را در ذهن خود گرفته‌اند. عشق زیادی در تمام جنبه های Diablo 4 وجود دارد و کاربران آن را در هر سیستم و گوشه ای از Sanctuary خواهند یافت.

توسط DigitalTrends در

80

به طور کلی، داستان Diablo 4 داستانی است که تاریک و ریگ است، اما به اندازه کافی احساس امید و قدرت را ارائه می دهد تا انگیزه ای برای ادامه بازی برای بازیکن فراهم کند. عجله شکست دادن انبوهی از دشمنان برای سلاح ها و زره های باورنکردنی فزاینده به سادگی قابل شکست نیست. طرفداران این سری که از زمان بازی اصلی وجود داشته‌اند، تماس‌های زیادی به عناوین قبلی خواهند دید که احساس رضایت‌بخشی از تداوم را ارائه می‌دهد، در حالی که بسیاری از مشکلات Diablo 3 اصلاح شده‌اند.

توسط SportsKeeda در

90

Diablo IV، در حال حاضر، نمی تواند از مقایسه با گذشته فرنچایزی که به آن تعلق دارد فرار کند، اما خوشبختانه این یک بازی است که با آگاهی قوی از آنچه که هر کدام را مورد احترام یا تحقیر قرار داده ساخته شده است. این نشان دهنده یک رویکرد سنجیده برای ترکیب بسیاری از عناصر ورودی های قبلی است که در سیستمی کار می کردند که مانند یک استاندارد جدید برای ایفای نقش اکشن است.

به خدا یک گیک است

90

Diablo 4 یک پورتال زمانی است – شما شروع به پخش آن می‌کنید و یک شب را با ضربان قلب از دست می‌دهید، با دنیایی زیبا و گوتیک برای کاوش و طیف وسیعی از کلاس‌ها برای آزمایش، که بسته‌ای قانع‌کننده را ایجاد می‌کند.

توسط GameRant در

90

Diablo 4 ممکن است جهش بزرگی به جلو نباشد، اما هنوز هم یک ماجراجویی باورنکردنی را در دنیایی تاریک و جذاب ارائه می دهد.