نظرات، مزایا و معایب Google Pixel 7


توسط ExpertReviews در

100

Pixel با کمترین تفاوت سخت افزاری بازمی گردد، اما قیمت پایین است و به عنوان یک بسته، تلفن تحت تاثیر قرار می گیرد.

توسط SlashGear در

90

اگر در حال تلاش برای تصمیم گیری بین پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو هستید، زمان سخت تری خواهید داشت. اگر اندازه صفحه نمایش اضافه شده و مجموعه دوربین های کمی قدرتمندتر ارزش افزایش قیمت اولیه 899 دلاری Pro را داشته باشد، احتمالاً ارزش آن چیزی را که می پردازید خواهد داشت. همچنین ممکن است در حال بحث باشید که آیا یک صفحه نمایش مسطح می خواهید یا یک پنل لبه خمیده – یک موضوع سلیقه شخصی است که واقعاً می تواند تجربه یک گوشی هوشمند را ایجاد یا خراب کند.

توسط Pocket-Lint در

90

احساس اصلی استفاده از پیکسل 7 این است که واقعاً نسبت به مدل قبلی تغییر زیادی نکرده است. بله، بهبودهایی در برخی از ویژگی‌ها و لاغری بدن وجود دارد، و این تفاوت را ایجاد می‌کند، اما ماهیت پیکسل ثابت می‌ماند. اساساً مانند استفاده از یک نسخه کمی بهتر و بزرگتر از پیکسل 6 است.

توسط The Verge on

70

ویژگی‌های اضافی که کاملاً قابل استفاده نیستند فقط همین هستند – موارد اضافی. آنها ممکن است روزی به چیزی تبدیل شوند که پیکسل را به یک گوشی هوشمند هوشمندتر از رقبا تبدیل کند، اما در حال حاضر، 7 و 7 Pro کاملاً رقابتی هستند. برای هر کسی که به دنبال جایگزینی برای دو بازیکن بزرگ ایالات متحده است، “رقابتی” همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.

توسط Engadget در

92

برای Pixel 7، حتی بدون سخت‌افزار جدید، تلفنی با صفحه‌نمایش عالی، عمر باتری حتی بهتر و یکی از بهترین بسته‌های نرم‌افزاری در سراسر جهان دریافت می‌کنید — اکنون با مزایای جدید مانند Direct My Call بهبودیافته و پردازش عکس پیشرفته اما مهمتر از همه، با قیمت اولیه فقط 599 دلار، ارزش آن بسیار بهتر از پرچمداران اصلی اپل و سامسونگ است.

توسط PCMag در

90

گوگل پیکسل 7 بهترین گوشی اندرویدی 600 دلاری است که می توانید بخرید، به خصوص اگر به دنبال ویژگی های پرچمدار و عملکرد با بودجه هستید.

توسط AndroidPolice در

90

Google Pixel 7 به چیزی که Pixel 6 را به موفقیت رساند، به طراحی، تنظیمات دوربین و انتخاب پردازنده پایبند است. با این حال، اصلاحات در سراسر صفحه، آن را به یک ارتقای ارزشمند تبدیل می کند و ادامه عملکرد عالی گوگل در بخش گوشی های هوشمند است. این گوشی زمانی است که می‌خواهید دیدگاه Google برای اندروید را داشته باشید.

توسط Tom’s Guide در

80

پیکسل 7 بر اساس موفقیت پیکسل 6 با دوربین های ستاره ای معمولی و چیپست پیشرفته تر Tensor ساخته شده است. قرار نیست آیفون 14 یا گلکسی اس 22 را از قدرت کنار بزند، اما پیکسل 7 مطمئناً مبارزه خوبی را انجام می دهد.

توسط TechRadar در

80

شما فقدان ویژگی‌های منحصر به فرد پیکسل 7 پرو را احساس می‌کنید، اما آنچه که پیکسل 7 استاندارد ارائه می‌کند – از طراحی متمایز آن گرفته تا دوربین خلاقانه و توانمند و تجربه کاربری هوشمند آن – آن را به یک خرید پرچم‌دار با ارزش برای پول تبدیل می‌کند. .

توسط Wired on

80

پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو جدید گوگل ظاهر و احساس بهتری نسبت به قیمت های 599 و 899 دلاری آنها دارند. هر بار که یکی را در دست دارم، احساس می کنم به تازگی از باند فرودگاه خارج شده ام. هر بار که از یکی استفاده می‌کنم، احساس می‌کنم کسی اسمارت را در گوشی هوشمند قرار داده است. نیازی به پرداخت 1000 دلار برای به دست آوردن یک تجربه برتر موبایلی نیست. با قیمت 599 دلار، پیکسل 7 مانند یک دزدی واقعی به نظر می رسد.

توسط IGN روشن است

90

پیکسل 7 در پیکسل 6 شگفت‌انگیز به‌روزرسانی‌های بزرگی انجام نمی‌دهد، اما برخی اصلاحات چشمگیر را ایجاد می‌کند که به گوشی حس بسیار زیباتری می‌دهد. در حالی که با استفاده از مدل سال گذشته و صرفه جویی در هزینه های چند صد دلاری چیز زیادی را از دست نمی دهید، Tensor G2 SoC ارتقا یافته ممکن است ارزش خود را ثابت کند زیرا این گوشی در آینده به روز رسانی های بیشتری دریافت می کند.

توسط AndroidAuthority روشن است


گوگل بالاخره گوشی‌هایی را می‌سازد که ما مصرف‌کنندگان حساس واقعاً می‌خواهیم بخریم، نه گوشی‌هایی که گوگل فکر می‌کند ما می‌خواهیم بخریم.منبع

بخونید:  مدارس سیاتل از شرکت های رسانه های اجتماعی به دلیل ایجاد "بحران سلامت روان" در بین کودکان شکایت کردند