نظرات، مزایا و معایب Minecraft Legends

Minecraft Legends در نزدیک‌تر کردن ژانر استراتژی بلادرنگ کار بسیار خوبی انجام می‌دهد، حتی اگر کمپین آن تکراری شود.

توسط VG247 در

60

Minecraft Legends جادوی Minecraft را به روشی کاملاً جدید به تصویر می کشد. آشفته است، خلاقانه است، رقابتی است و یک انفجار مطلق است.

توسط IGN روشن است

70

لذت شما از Minecraft Legends به سه سوال خلاصه می شود. 1: آیا عاشق Minecraft و دنیای گسترده آن هستید؟ 2: آیا مشتاق یک بازی به سبک RTS هستید که بر روی کنسول قابل پخش است؟ 3: آیا حداقل سه دوست دارید که مشتاق بازی این بازی نیز باشند؟ اگر حداقل به دو مورد از این سوالات پاسخ مثبت داده اید، با Minecraft Legends اوقات خوبی خواهید داشت. برای بقیه، Minecraft Legends یک تجربه نسبتاً منحصر به فرد و نه چیزهای بیشتر ارائه می دهد. فقط انتظار نداشته باشید که مسافت پیموده شده را از کمپین دریافت کنید.

توسط tsa در

80

به طرز خیره کننده ای زیبا است، به شما امکان می دهد با Creepers دوست شوید و صحنه های برش عالی هستند. و با آن پیژامه های جدید مطابقت دارد. اگر آنها روزی Minecraft Legends را به پایان برسانند، به شما این امکان را می‌دهند که فوراً نیروهای تولید شده خود را از هر نقطه جمع آوری کنید، رابط کاربری وحشتناک را اصلاح کنید، به واحدهای خود بقایایی از مسیریابی بدهید، و تنوع ماموریت را به شدت افزایش دهید، فکر می‌کنم این مکان می‌تواند مکانی عالی باشد.منبع

توسط Destructoid در

70

این به اندازه کافی پیچیده نیست که بازیکنان کهنه کار RTS را سیر کند و کوه هایی از محتوا را ارائه نمی دهد، اما Minecraft Legends حلقه اصلی حمله و دفاع از قلمرو را ارائه می دهد و راه اختراعی عجیبی را برای استفاده از IP نمادین خود پیدا می کند.

توسط DigitalTrends در

70

با این حال، تنها چیزی که در زمان نگارش مهم است، تجربه راه اندازی است. Minecraft Legends ظاهری فوق‌العاده دارد و در نحوه ارائه دنیای Minecraft از زاویه‌ای دیگر هیجان‌انگیز است. همچنین دارای یک ستون فقرات محکم برای یک RTS فریبنده است. با این حال، این فقط به اندازه کافی دور نمی‌رود – و نتیجه نهایی یک بازی است که تلاش می‌کرد تا توجه من را هر چه بیشتر در خود جلب کند. این علوفه Game Pass مناسبی خواهد بود – اما من نمی توانم احساس کنم که باید خیلی بیشتر می شد. مطمئناً این برای همه نخواهد بود، اگرچه من انتظار دارم بچه‌های شیفته Minecraft بدون در نظر گرفتن این موضوع، خوشحال باشند.

توسط Polygon در


متأسفانه، به نظر می رسد که پاسخ این است که Minecraft Legends برای مایکروسافت است که DLC را بفروشد. صفحه منو دارای چهار دکمه بزرگ و پررنگ است که در سراسر آن نقش بسته است و آخرین مورد مربوط به بازار است که در حال حاضر یک بسته پوستی ده عددی در دسترس است و تنها راه برای سفارشی کردن قهرمان خود فراتر از ده پوسته موجود در ابتدا یا سفارشی کردن است. مانت های شما اصلا بچه ها را با نام تجاری فریب دهید و تا جایی که ممکن است به آنها بفروشید قبل از اینکه متوجه شوند چیزی از چیزی که Minecraft را در اینجا خاص می کند وجود ندارد.

توسط GameInformer در

70

Minecraft Legends یک بازی استراتژیک جذاب است که بدون قربانی کردن عنصر همیشه مهم انتخاب و پیامد، کار بسیار خوبی را در ساده‌سازی یک ژانر پیچیده بدنام انجام می‌دهد. با این حال، برخی از ژانرهای اصلی مانند تخصیص گروه‌های سفارشی از واحدها، قربانیان این ساده‌سازی هستند، که بسیار بد است زیرا گزینه‌های استراتژیک شما را در گرماگرم نبرد کمی محدود می‌کند.

توسط EuroGamer در

70

Minecraft Legends مجموعه ای جذاب از ژانرها است که می تواند فرمول RTS را ساده کند و در عین حال تمرکز و استراتژی مناسبی را طلب می کند. من علاقه مندم ببینم بازی در آینده به کجا می رود. بازیکنان ممکن است از مکانیک آن برای ایجاد استراتژی های چند نفره واقعاً وحشتناک استفاده کنند که به روش های شگفت انگیزی افزایش می یابد.

توسط Kotaku در


Minecraft Legends می‌جنگد تا ماجراجویی‌های دنیای باز خود را با پیچیدگی‌های استراتژی زمان واقعی ترکیب کند، جنگی که گاهی اوقات از لذت کلی شما می‌کاهد. با این حال، محیط های باشکوه و جهان سازی هوشمندانه آن الهام بخش خلاقیت آشنا است که دردهای فزاینده آن را جبران می کند.

به خدا یک گیک است

90

Minecraft Legends یک عنوان استراتژی عمیق و شگفت‌آور است که آنچه را که مردم در مورد این فرنچایز دوست دارند را تجسم می‌دهد و چیزهای بیشتری را در طول مسیر اضافه می‌کند.