نظرات، مزایا و معایب Sony WF-1000XM4


توسط PCWorld در

80

پیشرفت‌های Sony WF-1000XM4 نسبت به نسل قبلی، آن‌ها را رقیب قدرتمندی در برابر رقبای محبوبی مانند Bose QuietComfort Earbuds و Jabra 85t نگه می‌دارد. با یک قاب باریک و به راحتی در جیب، عمر باتری خوب و نمایه صدای پیش فرض دلپذیر، اکثر افرادی که به دنبال مجموعه ای قابل حمل از هدفون های بی سیم واقعی با عملکرد همه جانبه خوب هستند، ناامید نخواهند شد.

توسط TechAdvisor در

100

آنها ممکن است از نظر قیمت در انتهای بازار هدفون های بی سیم قرار بگیرند، اما Sony WF-1000XM4 واقعاً بالاترین تجربه را با صدای فوق العاده خوب و ویژگی های بی شمار ارائه می دهد.

توسط ExpertReviews در

100

هدفون های سونی WF-1000XM4 بسته کاملی هستند که کیفیت صدای درجه یک، ANC موثر و ویژگی های مفید متعدد را ارائه می دهند.

توسط Tom’s Guide در

90

Sony WF-1000XM4 ارتقای هدفون های بی سیمی است که ما پیش بینی کرده بودیم، با زیبایی، صدا، حذف نویز و عمر باتری بهتر.

توسط SlashGear در

90

به نظر می‌رسد سونی تمام دفعاتی را که WF-1000XM3 قدیمی را توصیه می‌کردم، شنیده و اخطارهای من را جدی گرفته است. WF-1000XM4 2021 کوچک‌تر، سبک‌تر، صدای بهتر و ماندگاری بیشتری دارد، و ANC آن‌ها شما را چنان به آنچه سونی با هدفون‌های کامل خود انجام می‌دهد نزدیک می‌کند که دلایل نخریدن آن‌ها بسیار ناچیز است.

توسط چیزهای در

100

با انجام تقریباً همه چیز واقعاً خوب، WF-1000XM4 سنت طولانی و افتخارآمیز سونی در ساخت بهترین هدفون بی سیم واقعی واقعی را که می توانید بخرید ادامه می دهد.

توسط The Verge on

85

این هدفون‌ها نمی‌توانند با همه زنگ‌ها و سوت‌های ایرپاد پرو اپل مطابقت داشته باشند و فقدان چند نقطه‌ای همچنان دردسرساز است. اما آنها در کلاس خود هستند که در آن مهم است: حذف نویز و کیفیت صدا. برای به دست آوردن بهترین این معیارها، حق بیمه بسیار زیادی می پردازید، اما اگر از آن دسته افرادی هستید که از عملکرد درجه یک قدردانی می کنید، 1000XM4s یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

توسط Pocket-Lint در

100

سونی دوباره این کار را انجام داده است، با یک جایگزین نسلی که واقعا ارزش ارتقا را دارد. هدفون بی‌سیم واقعی WF-1000XM4 همه زنگ‌ها و سوت‌ها و سپس برخی صداها را دارد که عملکرد صدای عالی را با حذف نویز فعال پیشرو در کلاس و فرم بسیار کوچک‌تری نسبت به قبل دارد.

توسط PCMag در

90

هدفون بی‌سیم واقعی WF-1000XM4 سونی، عملکرد صوتی عالی را با حذف نویز فعال پیشرو در کلاس جفت می‌کند.

توسط ZDNet در

96

آن‌ها ارزان نیستند، اما عملکرد صوتی شگفت‌انگیز، پشتیبانی از تماس‌های شفاف، فناوری‌های مفید، عمر باتری بسیار طولانی و موارد دیگر، Sony WF-1000XM4 را به یک راه‌حل هدفون بسیار قانع‌کننده تبدیل کرده است و من آن‌ها را به شدت توصیه می‌کنم.

توسط cnet در

88

مطمئناً هیچ هدفون کاملی نیست و همه دوست ندارند جوانه‌های WF-1000XM4 سونی را دوست داشته باشند یا بتوانند قیمت بالای آنها را بپردازند. اما اگر به دنبال هدفون‌هایی با صدای عالی با قابلیت حذف نویز عالی، قابلیت‌های تماس صوتی قوی و عمر باتری خوب هستید، این جوانه‌ها همه جعبه‌ها را علامت بزنید.

توسط Engadget در

86

اینها تقریباً بسته کامل هستند، اگر فقط نوک گوش های جدید تناسب بهتری را ارائه دهند. حتی بهترین از سه جفت موجود در جعبه هرگز واقعاً احساس راحتی نکردند. من فقط زمانی احساس آرامش کردم که به جای آن سرهای سیلیکونی M3 را برداشتم و بیشتر مردم به آن دسترسی نخواهند داشت. خیلی ساده به نظر می رسد، اما اگر آن را خراب کنید، یک چیز اساسی مانند نوک گوش تقریباً می تواند هدفون های ستاره ای را خراب کند.

توسط چه سلام فای؟ بر

100

بسیاری از هدفون‌های بی‌سیم واقعی را پیدا نمی‌کنید که با درخشش همه جانبه Sony WF-1000XM4 مطابقت داشته باشند.

توسط SoundGuys در

82

اگر بهترین هدفون های بی سیم واقعی را می خواهید، Sony WF-1000XM4 باید در میان محبوب ترین مدل ها مورد بحث قرار گیرد. این اشکالات خود را دارد، اما احتمالاً بالغ‌ترین ضربه به طراحی بی‌سیم واقعی است که شامل ANC می‌شود. با این حال، غلبه بر قیمت دشوار است.منبع